Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és mit írjak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan és mit írjak egy nőnek, akivel csak egy bulin ismerkedtem meg?

Figyelt kérdés

Most ez elég ostoba kérdés, de nem akarom ezt a lányt elrontani, ahogy már többször is megesett másokkal. Minél hamarabb egy találkozót akarok majd szervezni, aztán, ha ott jól alakulnak a dolgok, akkor már nincs baj. Bejövök neki, ezzel nincs baj, annyit tudok, hogy hol dolgozik, hol tanul, hol lakik, meg pár közös ismerős van, mást infó nincs róla. Most, ha én leszervezek egy találkozást, belemegy, akkor addig miről lehet vele beszélgetni? Sokszor rontottam már el itt, nem vagyok ez az online nagydumás-beszélgetős forma, élőben jobb szeretem, ha látom a reakciókat és az illetőt, akivel beszélgetek.

Van erre valami jó praktika?


2017. júl. 15. 12:23
 1/2 anonim ***** válasza:

,,Szia! Lattak ekkor meg ekkor a buliba es nagyon szimpatikus voltal/ nagyon tetszettel. Esetleg lenne kedved meginni valamikor egy kavet?,,


Addig? Megkerdezed , hogy erezte magat, szeret-e oda jarni, mit szeret a helyben a legjobban...stb. Aztan persze te is meselsz valami hasonlot... es tadaam. Kesz a beszelgetes

Nem is szukseges minennap irni neki, vagy estenkent valtasz vele par szot, igy legalabb latja , hogy torodsz vele, nem csak lyuk kell. A tobbit meg a randin...


De napkozbe ne zaklasd 56-szor... nem vagy meg senkije

2017. júl. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Első közös témának kezdheted a bulival. Hogy érezte magát, tetszett e a zene, társaság, stb. Szokott e ilyen helyekre járni, mikor, hova, miért, mivel, kivel, stb. Ha nem, miért nem. 1-2 üzenet váltás után rátérhetsz a személyesebb jellegű dolgokra, de ne magadról beszélj, hanem róla legyen szó. Van e hobbija, micsoda, sportol e, mit, ha nem , miért nem. Bármiről lehet beszélgetni.
2017. júl. 15. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!