Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha sokat mosolygok, kedves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha sokat mosolygok, kedves vagyok, beszélgetek férfi kollégákkal az félreérthető, nem fogják azt gondolni, hogy kelletem magam?

Figyelt kérdés
Alapból ilyen vagyok, de múltkor egy kolléganőt megszóltak, hogy mindig kelleti nekik magát. Mit értettek kelletés alatt? A mosolygást, beszélgetést is? Nem szeretném, hogy félreértsenek és rám is ezt mondják.
2017. júl. 15. 16:45
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

A tinikategória még mindig lejjebb található, agyi szinted miatt értem ezt.


Nehogy már azt hidd, hogy a mosolygással és a beszélgetéssel magadat kelleted, csak mert kedves vagy a férfiakkal és ez az alap természeted.


Sokat kell még tanulnod az élettől és jó sok csalódást fogsz még kapni, ha nem kezdesz el sürgősen megérni agyban.


Kelletés az azt jelenti, hogy kacérkodsz, egyéb testbeszédekkel tudatod a másikkal, hogy bejön neked, néha megnyalod a szádat, szóval minden, ami félreérthető jel!

2017. júl. 15. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem, de valószínű lesz majd, aki azt hiszi
2017. júl. 15. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

Mikor huszas pályakezdő voltam, az idősebb nőfőnököm rámreccsent, hogy ne nevessek, pókerarc legyen a hivatalos viselet. Akkor nagyon rosszulesett.


Aztán később megtapasztaltam, hogy aki kicsit vidámabb-kedvesebb típus azt egyből zöld útnak értelmezi az ügyfelek és férfikollégák hada, szóval igaza volt.

2017. júl. 15. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Kedves első, veled ellentétben nem vagyok már tini.:( A kérdést tapasztalat alapján írtam ki, olvasd el a kisbetűs részt, mielőtt legközelebb válaszolsz.:)

Többieknek köszönöm!:)

2017. júl. 15. 16:58
 5/10 A kérdező kommentje:
Bocsi első, még lemaradt, higy az agyi szintemmel sincs probléma, viszont ha te nem változtatsz ezen a "kedves" stíluson, téged is sok csalódás fog még érni.:)
2017. júl. 15. 17:01
 6/10 anonim ***** válasza:

#4


Én se vagyok tini, és képzeld elolvastam az apróbetűs részt is.

Munkahelyed megköveteli, hogy búvalb..szott legyél? Ha igen, akkor úgy viselkedj!

Egyébként meg aki ismer téged, úgyis tudja, hogy ilyen a természeted, aki meg nem, az meg megismer és te úgyis lekoptatod, ha bepróbálkoznak.


De ilyen nevetséges kérdést is régen olvastam már.

Olvass sokat a testbeszédről, akkor meg rájössz, hogy mi a különbség a természetes és a kérető mosoly között!

2017. júl. 15. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Sokat olvastam róla, érdekel a téma, viszont nem olvasom így sem jól a jeleket, de ez már más téma...
2017. júl. 15. 17:06
 8/10 anonim ***** válasza:

Biztosan lesz olyan, aki félreérti - volt már itt ilyen gebaszból kérdés.


A lényeg, hogy ha egyformán kedves, vagy nyitott vagy az emberek többsége felé, akkor nincs "kitüntetett személy", aki reálisan hihetné, hogy hajtasz rá: egyszerűen ilyen az alaptermészeted, oszt jónapot.


(Ezzel szokták egyébként elrontani a valódi párkeresők is, mert hát honnét tudja az a szerencsétlen, hogy ő egy kiszemelt, ha a delikvens MINDENKINEK szórja a jeleket?)

2017. júl. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mindig lesz majd,aki ezt gondolja,le kell sz..rni.Kliensekkel és főnökökkel három lépés,kollégákkal lehet poénkodni,ha veszik a lapot.Aztán akit le kell,azt leállítod,akivel meg flörtgyanús az állapot,az majd alakul úgyis.Az öregasszonynak meg savanyú a szőlő.Ennyi.
2017. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
3as válaszáról jutott valami eszembe volt annó egy akkor 23 éves barátnőm, cukrászdában dolgozott, ott kötelező volt jófejkedni a vendégekkel, na ezt sok férfi vendég félre értette és bepróbálkoztak nála a kapcsolatunk alatt is.
2017. júl. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!