Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg ennyire félreérthető...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ennyire félreérthető a férfi-női kommunikáció? Most hogyan tovább?

Figyelt kérdés

Az én szemszögem alapján úgy tűnt, hogy 2 hete chatelünk egy pasival akitől nincs visszajelzés hogy tetszem-e neki, csak 1-2 félreérthető, erotikus töltetű utalása volt, viszont nem hívott el randizni, így arra asszocáltam, hogy csak online-időtöltés vagyok neki és semmi szándéka nincs velem.

Szembesítettem ezzel őszintén, egyenesen és megmondtam neki, hogy már nem látok ebben fantáziát és jobbnak látom ezt elengedni, hiszen ha akart volna már léphetett volna felém.

Erre írt egy igen hosszú levelet, majd azt követően még néhányat amiben leírta, hogy neki olyan szeszélyesnek tűntem, hogy nem is feltételezte, hogy kíváncsi vagyok rá és próbált utalgatni de mindig reakció nélkül hagytam... Illetve írta, hogy megbántottam ezzel az egésszel és ő továbbra is kiváncsi rám, leírta hogy miért vagyok érdekes számára.

Órákig beszélgettünk erről és többször is elhívott ez alatt, de így már nem tudok igent mondani, mert nem "elhivatni" akartam magam és így kellemetlen...

Szerintetek?


2016. okt. 5. 14:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Mi a francért nem lehet egyenesen beszélni?

Ha érdekel, mondd el neki, te sem halsz bele, ha esetleg te hívod el randizni.

2016. okt. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
1#, mert sokat mesélt a csajokról akikkel randizott már és nem akartam a 100-ból 1 lenni, akiről majd cikis történeteket mesél a következőnk... Mert az előzőekről gázos sztorikat mesélt.
2016. okt. 5. 14:55
 3/9 anonim ***** válasza:
78%

A leírásod alapján mindketten megpróbáltatok taktikázni egy kicsit.


Ha mindkét fél taktikázik, akkor pedig könnyen kialakulhatnak félreértések.


Ha már egyenesen visszautasítottad, akkor ez ennyi volt.

2016. okt. 5. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#1

Pont, hogy jelen esetben a kérdező volt egyenes. Elmondta, hogy ez így neki nem frankó. A pasi jött ezek után azzal, hogy ő próbált utalgatni. Hát szerintem nem tinik, hogy utaljon a találkozóra, bocsánat egy-két tinifiú értelmesebben rendezi az ismerkedést, mint pár meglett férfi.


Kérdező!

Nem mondom meg neked, hogy mit csinálj, de elmondok egy személyes példát.

Pár hónappal ezelőtt ismerkedtem egy sráccal. Én is úgy érzetem, hogy csak egy szimpla időtöltés vagyok a számára, vázoltam neki a gondolatmenetemet, majd ő erre rácáfolt és elhívott randira. Amíg nem hoztam fel ezt, addig nem mert elhívni. Mondanom sem kell, hogy a randi pocsék volt. Nem érdeklődött, félvállról vette az egészet, végig én tartottam fent az egészet. Én úgy gondolom, hogy egy találkozót megér a pasi, ha ott sem jöttök be túlzottan egymásnak, nem mozgat meg, akkor hagyd, ne raboljátok egymás idejét.

Mert tapasztalatból mondom, hogy a hónapokig tartó céltalan neten való chetelésnek semmi értelme...

2016. okt. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%

Te kis barom.

Az utolso mondatof... jaaaaj te szegeny butus baba.

Ez nem elhivatas csak mar latja h nem semleges neked.

2016. okt. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"de így már nem tudok igent mondani, mert nem "elhivatni" akartam magam és így kellemetlen"


Avagy ha netán valami megoldódna, hogyan rontsuk el teljesen feleslegesen, nehogy bármi is jó legyen!

2016. okt. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ne csodálkozz, ha semmilyen jelét nem adtad, hogy tetszene neked.
2016. okt. 5. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

ha úgy fogalmazott volna, hogy "jó, végül is elmehetünk valahova", akkor elhívattad magad.

Így szerintem egyszerűen csak kiugrasztottad a nyulat a zsákból, és kiderült, hogy ő már elhívott volna.

Egy találkozót megér..

2016. okt. 5. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
47%

én már csak azért is találkoznék vele, hogy ne csináljak hülyét magamból, ha már elhívatom magam

nagyon gyerekesek vagytok mindketten és körülményesek

2016. okt. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!