Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerelem! Mi értelme egyáltalá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelem! Mi értelme egyáltalán? Baj van vele.

Figyelt kérdés
Csak a baj van vele. Szenvedés, féltékenység, félreértések....Azért a pár perc boldogságért, amit akkor ott és úgy átéltél.

2015. júl. 18. 22:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Ezt meg miért írod? :O

Tudom szar dolog a viszonzatlan szerelem, na de mégis...

:D létezik viszonzottt is.

2015. júl. 18. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát ha nincs azért gyötör, ha van akkor meg mert nem tudom másra gondolni. Melyik jobb?
2015. júl. 18. 22:36
 3/11 anonim ***** válasza:
A szerelem/szeretet sokszor fájdalommal jár.
2015. júl. 18. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát tegyél érte ha van remény, ha meg nincs keress mást. :)
2015. júl. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Ezt kb. egy órája írtam le:

Csak az erős ember mer szerelmes lenni.

Esetleg csalódni....

Megélni a mennyei magasságokat és alkalomadtán a poklot is.

Az erős embernek családja van, és nem rettenti el a felelősség.

Érzelemmentes életet élni, lesz**ni mindent-ez csak a gyengék kiváltsága.

2015. júl. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Mindig én cseesszem el.

Flegmán kezelem az érzéseim és megmondom magamnak miért nem kell a nő.

Aztán meg elviszik a lányt, és rájövök hogy mennyit is jelent nekem.

Majd lenyomon az érzéseim alá és így nem létezik, de mégis mégis ott lent a mélyben!

2015. júl. 18. 22:44
 7/11 anonim ***** válasza:

Van egy könyv, az a címe, hogy "ha fáj, az nem szerelem".

Vannak, akik egyszerűen nem tudnak/mernek csak úgy boldogok lenni, vagy mindig rosszul választanak, méltatlan kapcsolatokba bocsátkoznak... így persze, hogy rossz tapasztalatokat szereznek a szerelemről.

Pedig az IGAZI szerelem egyáltalán nem fájdalmas, hanem nagyon is kellemes és rengeteg pozitívumot ad, feltölt, boldoggá tesz... mert minden szempontból kölcsönös!

2015. júl. 18. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#7: Chuck Spezzanoról beszél kérdező. Keress rá. A baj az egóddal van. Uralni akarod saját magadat, de az egód fellázad, mert neki meg kell az elismerés, fényezés. Ez belső harcot eredményez nálad. Olvasd el a könyvet.
2015. júl. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
igyál 1 pálinkát bassz földhöz 1 ócska tányért és gondold át ,h miért lehet ez így...ne mérgezd magad a sok elfojtott szarsággal
2015. júl. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Most akkor ki akarod itt sírni magad, vagy önigazolást szeretnél? Mert a kérdésed nyilván értelmetlen, mivel sokunknak nem csak pár perc a szerelem, a kapcsolat, hanem életre szóló. Úgyhogy nem tudom, most vigasztaljalak, vagy hazudjam, hogy igazad van, mert most az esne jól?
2015. júl. 18. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!