Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit akarhat? Vagy miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit akarhat? Vagy miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés

35 éves nő vagyok.

Van egy bolt, ahova időnként lejárok vásárolni.

Ott dolgozik egy férfi, aki feltűnően minden alkalommal követ, arrafelé mászkál, amerre én vagyok, meg teljesen másként viselkedik, ha meglát.

Eddig nem tűnt fel egyáltalán ez az egész, de pár hete vettem észe, hogy akárhányszor bemegyek, mindig valahogy "szembejön", vagy ott van, ott kezd el pakolni.... észrevehető marad számomra, a látókörömben van.

Van párom és egy gyerekem is. Ezt ő is tudja, látott már velük, de ugyanígy folytatta ezt a megszokott "véletelen és hirtelen" mindig ott van, ahol én féle viselkedést.

Már a kollegáinak is valamennyire feltűnt, hogy laza és mikor meglát, akkor hirtelen flegma (?) lesz és próbálja tartani magát, valahogy komolyabb , másabb lesz.

Én nem ismerem őt, nem is szeretném megismerni. Nem érzem azt, hogy adtam volna neki bármiféle jelzést, hogy akarnék tőle valamit, még csak nem is beszéltem vele soha, ha valamit nem találok, biztosan kifejezetten nem tőle kérdezek, hanem mástól.

Van több férfi kollegája is, de ők teljesen normálisan vislekednek, közel sem tapasztalok tőlük ilyesmit, pedig van köztük olyan, akivel olykor beszélgetek pár szót, vagy köszönünk egymásnak.. (pl. vegyek ezt vagy azt mert jó áron van most, ilyenkor előfordul, hogy arrafelé jön és ott kezd el pakolni, mintha hallgatózna vagy nem is tudom... furcsa).

Mit akarhat? Vagy egyáltalán akarhat valamit?

Nekem ez nem jó érzés, már lassan úgy vagyok vele, hogy inkább megyek máshova, mert nem akarom, hogy félreértsen, ha esetleg egy nap többször térek be. (pl reggel lemegyek péksütiért estefelé meg beugrunk a játszótérről innivalóért ).

Vagy hagyjam figyelmenkívül teljesen ?

Köszi!



2017. júl. 16. 10:39
 1/5 anonim ***** válasza:
"Én nem ismerem őt, nem is szeretném megismerni." Akkor mi itt a kérdés? Miért érdekel egyáltalán?
2017. júl. 16. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Azért érdekel, mert nem akarom, hogy azt higyje, hogy azért járok oda vásárolni, mert flörtölök vele, vagy ilyesmi. És bocsi, de nincs mindig energiám arra, hogy 10 kgos pakkal a távolabbi boltba csangázzak el...
2017. júl. 16. 10:47
 3/5 anonim ***** válasza:
És mondjuk mi lenne, ha pont leszarnád? Lehet azt hiszi, hogy bejön neked, de kit érdekel? Ha odamegy hozzád ismerkedni, megmondod neki, hogy bocsi, de nem. Ennyi.
2017. júl. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Legyél te is flegma, láttasd magad jégkirálynőnek, akit nem lehet megközelíteni. Most ez kicsit hülyén fog hangzani, de mutasd magad beképzeltnek és sznobnak.
2017. júl. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan szólj a kollégáinak, hogy ezt érzed és ez feszélyez, hátha leállítják! Talán a férjednek sem ártana szólni. Az még hagyján, hogy tettszesz neki, csak ne egy terrorizáló pszichopata legyen, aki megtudja hol laktok...
2017. júl. 16. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!