Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyszer majd meg fogja bánni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer majd meg fogja bánni?

Figyelt kérdés

Szóval,van egy srác,akivel nagyon jól alakultak a dolgok, kb fél évig minden hétvégénket együtt töltöttük. A vizsgaidőszakban rengeteget bíztatott,mivel neki már van 2 diplomája,rengeteg tanácsot adott ezzel kapcsolatban. (15 évvel idősebb)

Sokszor mondta,hogy nagyon kedvel stb.

Kapcsolatot mégsem akart. Volt egy periódus,amikor azt mondta,nem tudja mi legyen,gondolkodnia kell,végül nem lett belőle semmi.

Azt mondta csak szexet nem akar,mert ennél többre tart, nyitva hagyja a dolgot,hogy egyszer majd a jövőben lehet közöttünk több.

Én nagyon szerelmes lettem és nem megy ez a barátság dolog. Így elengedem teljesen,úgy döntöttem. Nem találkozom vele többet.

Valamiért nagyon kevés lett az önbizalmam,mióta ismerem őt. Nyilván a visszautasítás miatt.

Valamiért úgy érzem,hogy a külsőmmel lehet a baj, hiszen beszélgetni meg ilyesmi,magyon jól tudtunk.

Szóval úgy döntöttem, "bombanőt" fogok csinálni magamból.

A barátnőim meg barátaim persze azt mondják,hogy hülye vagyok és ez nem igaz, mert jól nézek ki,de egyszerűen én nem látom ezt. Ha jól néznék ki összejött volna velem,hiszen az idősebb pasik mindig buknak a fiatalabb lányokra. Összhang megvolt, beszélgetés is, értelem is,ő maga mondta,hogy milyen okos vagyok. Akkor mi más lehetett a baj?!

Szóval majd évek múlva,ha már minden okés, és sokkal jobban érzem magam a bőrömben,elérem ,amit akarok,újra fel akarom keresni.

Szerintetek ilyen helyzetben van esély,hogy majd megbánja,hogy akkor nem kellettem neki?

Tényleg nagyon megviselt az egész,nem is sejti,mekkorát rontott az önbecsülésemen.

20L



2017. júl. 16. 11:38
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%

Borzasztó gyerekes ez a bombázót faragok magamból, hogy egy napon majd megbánja gondolkodás.


Egészen odáig szimpatikus nőnek tűnél, az viszont kb a legalja

2017. júl. 16. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Te jó ég...

Figyu már, te soha nem utasítottál vissza senkit, akivel am. semmi baj nem volt, csak nem akartál többet...?

Itt nincs olyan, hogy "mi volt a baj", ez volt/az volt, vagy hogy nem nézel ki elég jól... olyan vagy, mint ezek a gyk-s nyomorék rinyapasik, komolyan... :/

A "nem" azt jelenti, hogy "nem", és kész. Ennyi. Rengetegszer nincs mögöttes tartalom, sem különösebb ok, se semmi. Nem akarja és kész, fogadd el.

2017. júl. 16. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
82%
A tipikus "semmi sem jó" című gyerekes "női" viselkedés. Mivel ő 15 évvel idősebb nálad, nyilván hezitált, hogy mi lenne jó, és valószínűleg neki sem lehetett könnyű meghoznia a döntését. De talán belegondolt abba, hogy te még tanulsz, évek telnek még el, mire befejezed a tanulmányaidat, ő meg már valószínűleg dolgozik, és ha családot akar alapítani, akkor nem biztos, hogy várni fog még x évet, főleg úgy, hogy te 20 évesen nem feltétlenül mellette akarsz majd megállapodni, mert ő már 10 év múlva középkorú lesz, te meg még mindig csak fiatal. Ha ezzel el tudta baszni az önbizalmadat, akkor nem vele van a baj, hanem veled. De persze olyan jó olvasni a szokásos gyakoris női nyafogást, hogy azok a mocskos férfiak mindig mindent tönkretesznek.
2017. júl. 16. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell okvetlenül mindenkinek a fiatalabb. Nekem soha nem kellett a fiatalabb sem az idősebb nő. Nem mondom ahogy idősödök több mozgásteret viselek el mert ahogy felnő az ember egy jó ideig szinten tartja magát. Úgy értem kifejlődik testileg lelkileg. Most 38 vagyok a 25-26 a minimum akitől akarok valamit mert ők már kb ugyanazt akarják amit én. Egy 18-20 éves nőnek még máshhol jár az esze.
2017. júl. 16. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogja megbánni, inkább örül majd, hogy időben lelépett egy ilyen gyerek mellől.
2017. júl. 16. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem kellett volna 20 éves lány. Még nagyon gyerek vagy. Mindig is idősebb párom volt. A hozzáállásod igazolja őt. Gyerek vagy hozzá, nem hiszem, hogy nőként tekintett rád. Ez nem kor, hanem személyiségfüggő elsősorban, de ritka, aki nem gyerekes 20 évesen. Neked még más a fontos, mint neki.
2017. júl. 16. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Sztem sok volt neki az a korkülönbség
2017. júl. 16. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

De volt pl egy másik 20 éves lány egy ébe,akivel viszont kavart is.

Ezért gondolom ezt.

2017. júl. 16. 14:34
 9/16 A kérdező kommentje:
*egy éve
2017. júl. 16. 14:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Valóban, az idősebb pasik tényleg buknak a fiatal NŐKRE milyen kár hogy te alulról sem súrolod ezt a fogalmat.
2017. júl. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!