Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg erre tart a világ?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg erre tart a világ? Népszerűsíteni kell, hogy csaljuk egymást, használjuk ki a férfiakat?

Figyelt kérdés

Ma két óriásplakát jött vele szemben. Az egyiken egy dekoratív hölgy mosolygott, és valami olyasmi szöveg volt mellette, hogy "én csak minőségi pasikkal kezdek". A másik meg tengerparton áll a fiatal nő háttal, mellette a szöveg, "köszönöm, Sugar Daddy!". Mindkét plakáton egy új társkereső neve.

Én már kiakadtam egy-két éve azon is, mikor a viszonykeresésre alkalmas oldalt reklámozták hasonló módon tv reklámban meg óriásplakáton, de ez... ez most komoly? Azt kell népszerűsíteni reklámokon keresztül, hogy legyen minden csaj pénzéhes ribi? A pasik meg használják ki őket, mert csak így lesz kapcsolat? :(

Hová tart így a világ? Komolyan erre van igény? :(



2017. júl. 16. 13:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen reklámok csak azokra vannak hatással, akik erkölcsileg nullák és befolyásolhatóak. Ha valakinek van egy stabil értékrendje, azt a média nem fogja megváltoztatni.
2017. júl. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
94%

A múltkor láttam egy óriásplakátot, amin egy traktort reklámoztak. Meg is fordult a fejemben, hogy mekkora marhaság, minek nekem traktor, mi a fenére használnám a 40nm-es kertemben.


Annyi marhaságot reklámoznak, aminek nem te vagy a célközönsége, ilyenkor mindig kiakadsz?


Gondolom traktort, S mercit, ausztrál repülőjegyet, és Sorost sem veszel, pedig mindegyiket orrba szájba reklámozzák. Lépj tovább!

2017. júl. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:

"akik erkölcsileg nullák és befolyásolhatóak"


A társadalom többsége ilyen volt mindig is.



Amúgy az a meglepő, hogy ez ellen nem rikácsol senki, de az efott plakát úgy lett leszedetve, csak úgy zörgött. Most ne értsék félre, nem azt védem, csak a következetesség hiányára hívnám fel a figyelmet (+ a tiltakozók álszentségére)

2017. júl. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
#3 de aki hagyja magát ilyenek által befolyásolni, az magára vessen.
2017. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

"efott plakát úgy lett leszedetve, csak úgy zörgött. Most ne értsék félre, nem azt védem, csak a következetesség hiányára hívnám fel a figyelmet (+ a tiltakozók álszentségére)"



A sugardadys cucc kölcsönös. Felregisztrál a csaj és tudja mit kap, meg a pasi is.


Az EFOTT plakát meg az amúgy is elég népszerű (és gazos) fogdossuk a nőket, hiszen férfiként nekünk mindent szabad problemat hozta fel (férfi vagyok, gondolom te is, és nekem még soha senki nem próbált meg alámnyúlni egy fesztiválon vagy a BKVn. De a húgomst, vagy lány ismerősöket megkerdezve nekik elég mások a tapasztalataik).


Szóval nem csak játszani kell a gondolkodót, hanem gondolkozni is kell, akkor rájössz, mi a különbség.

2017. júl. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

"használjuk ki a férfiakat?"


1. EZ csak egy reklám.

2. Kihasználni azt lehet, aki nem tud a hátsó szándékról. Ezek a pasik tudnak, ennek tudatában regisztrálnak az oldalra, így kihasználásról szó sincs, hanem kölcsönös előnyszerzésről.

2017. júl. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Nem az életmódot reklámozza, hanem a gagyifosh "társkereső" oldalt, mert a kutya rá se néz. Pedig burkoltan​ a gyakorin is reklámozták eleget.

Ez az a terület, ahol nincs szükség az online társkeresésre, mert egy jó külsejű, pénzes pasira mindig is tapadni fognak a pénzéhes cicababák.

A meg nem nevezett oldal meg haldoklik.

2017. júl. 16. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Mindig is voltak ilyen emberek, szóval semmit sem kell népszerűsíteni. Aki nem egy erkölcsi 0, és esetleg érzelmeket is akar, nem csak a pénzt, egy ilyen nem fogja meghatni.


A sugar daddy-k meg ugyanúgy belemennek a 'játékba', senki sem árul zsákbamacskát. Megegyeznek egy összegben, és önként hagyják magukat lehúzni - sokszor úgy, hogy még feleségük is van ezek mellett.


Én csak örülök, hogy van ilyen társkereső, mert így legalább a f*ckboyok megtalálják a golddiggereket, így a normális embereket már nem fogják ezek zaklatni. :c


21/L

2017. júl. 16. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
33%
#1: Ez mind szép és jó, de... 1. Kinek van manapság stabil értékrendje (és önbizalma)? Nem sok embernek, szóval elég sokan befolyásolhatók. 2. Ha mindenhonnan a mocsok ömlik a nyakadba, egy idő után még akkor sem tudod teljesen kivonni magad az egész alól, ha egyébként ki akarsz maradni belőle, mert a neten, a tévében, a plakátokon stb. ezzel szembesülsz. És ha szétnézel a világban, mindenütt azt látod, hogy már nem az érték az érték, hanem valami teljesen más (a gagyiság, a menőség, az egymásnak való hazudozás, a megcsalás, az ügyeskedés stb.). 3. A plakátokat pl. nem csak a felnőttek látják, hanem a gyerekek/fiatalok is. Még sok felnőttnek sincs stabil értékrendje, nem hogy még a fiataloknak, és őket még könnyebben lehet manipulálni. Szóval ha olyan egyszerű lenne, hogy a reklámok nem hatnak senkire, boldog világban élnénk.
2017. júl. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Pedig a média csak kifogás. Szarok az emberek. Bizti könnyebb egy plakátra fogni, mint a nevelés hiányára.
2017. júl. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!