Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek jobb lenne egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jobb lenne egy csak nőkből álló világ?

Figyelt kérdés

Egy feminista azt fejtegeti ebben a videóban, hogy meg kell ölni a fiú csecsemőket, sőt az összes férfit, és az emberi társadalomnak csak nőkből kellene állni. (Mert a nők békések, nem lennének háborúk stb.)

"killallman" a neve ennek a hashtagnek.

https://www.youtube.com/watch?v=wAIMjMdEPzU



#feminista #killallman
2017. máj. 2. 18:41
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%

Egy olyan világ lenne jó, ahol csak nők élnek, meg én, mint egyetlen férfi.

(Najó, nem bánom, lehet több férfi is, de rajtam kívül csak csőbuzogányok)

2017. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
90%

Újabb demagóg kérdés. Én feminista vagyok, jó lenne, ha az elborult, szélsőséges nézeteket nem vennénk egy kalap alá a "normális" feminizmussal. Természetesen nem lenne jobb egy csak nőkből álló világ. Viszont sokkal jobb lenne egy uszítók és önsajnáltatók nélküli világ :)

22/N

2017. máj. 2. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:

Hahaha, nem.


[link]


Van videó is.

2017. máj. 2. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
21%
És több a like rajta mint a dislike... Persze én vagyok a nőgyűlölő amiért nem bólogatok erre a beszédre mint a jó öleb.
2017. máj. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
81%
békések és nem lennének háborúk??? mi van??? folyton kavarjuk a szart, mindenért hisztizünk, és borzalmasak. és ezt nőként írom. egészséges arányokra van szükség, fele fele. arról nem is beszélve, hogy férfiak nélkül mi se léteznénk...
2017. máj. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
92%

Ne vegyétek komolyan a videót. Amúgy ez gyűlöletbeszéd, illetve bűncselekményre való felbujtás, mindkettő bűncselekmény.

22/l

2017. máj. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Békésebbek? A férfi jelenlétében azok, de ha összezársz 10 nőt akkor zicher, hogy konfliktus lesz.


Ez valami eltorzult feminista-alág propaganda? Rémes, hová züllesztették azt az idológiát, ami úgy indult, hogy egyenlő bért és szavazójogot a nőknek.

2017. máj. 2. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
7.: miért lenne konfliktus? Nő vagy, onnan veszed? ;)
2017. máj. 2. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
57%

#8


Nem, de sokat vagyok olyan helyen ahol több a nő, mint a férfi. Középiskolai osztályban 4-en voltunk srácok, 18 lány. Béke volt? Naaaaahhaaagyon nem. Ketten végigutákozták egymást, a többieknél kisebb csörték voltak, pár barátságot leszámítva.


Első munkahelyemen szintúgy.

2017. máj. 2. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
82%

Természetesen nem, ez úgy fhaaszság, ahogy van (a videót most nem tudom megnézni, csak az alap felvetésre reagálok). Érdekes, hogy a feminizmus "dolga" az, hogy küzdjön a nemi sztereotípiák, skatulyák, stb., és a nők ebből adodó hátrányai ellen, az egyenlőségért, ezzel szemben ez a nő pont a női (ill. nőkkel szembeni) sztereotípiákat hangsúlyozza. Persze a feminizmusnak is vannak ágazatai - ez pl pont egy "levágandó", torz ág -, ha nagyon belemásznék, biztos találnék valami értelmet, de ez így elsőre szemet szúrt.

Az már csak zárójel, hogy a világ elmaradottabb részein (a fejekben gyakran itthon is) még ma is értékesebbnek számít a fiúgyermek, mint a lány - ami ellen a feminizmus szintén fellép.

Úgy tudom, pl. Kínában (is) ma is abortálják a lány magzatokat, vagy akár megölik a lány csecsemőket... aki szerint ez megállítható azáltal, hogy ugyanazt tesszük, mint ami ellen küzdünk, az nem normális.

Ez is mutatja, hogy ami radikális (itt a feminizmus), azzal bajok vannak. A világ nem fekete és fehér, a férfiak nem gonosz, tudatosan/szándékosan elnyomó r.ohadékok, a nők meg nem szeplőtlen, ártatlan, tündérvirágszál-áldozatok.

Üdv: egy magát valódi FEMINISTÁNAK tartó nő.

2017. máj. 2. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!