Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szerezzem vissza őt? 20f

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szerezzem vissza őt? 20f

Figyelt kérdés
Életem szerelmét vesztettem el.Egyetlen lány akit igazán szerettem,akiért rengeteg könnyett ejtettem.Az életem el tudnám képzelni vele.Fél éve ment el kb,de én még most is könnyezem.Szobámban ülök szomorú dalokat hallgatok és zokogom.Sok mindent elrontottam,pl azt hogy amikor el akart menni én nem hagytam békén hogy menjen,hanem faggattam h miért meg stb.Az ő hiányát nem tudom elviselni,és még mindig nem hiszem el hogy nincs mellettem.Tanultam a hibáimból,tudom mit rontottam.Rengeteget változtam amióta nincs itt,ha egy második esélyt adna nagyon figyelnék a dolgokra.Biztos vagyok benne hogy összeillünk.Ha 2 személy egész nap tudnak telefonálni megszakítás nélkül az azt jelenti hogy összeillünk?Megvan a közös téma,megvan az öröm hogy beszélünk,a szerelem. Sajnos ő azt mindja hogy nem szeret már többé és hogy semmi sem a régi.Túl összetört lettem. Nem szabad összetörtnek lennem.De hát annyira hiányzik :( Ezt meg is mondta hogy azért nem szeret már mert réggebben nagyon vidám voltam,és mostmár egyre szomorúbb és szomorúbb. Csak azért mert nélküle nem megy.Türelmesnek kell lennem hogy készen álljon kapcsolatra.Simán feladta mikor elment.Nem akart semmit sem megoldani,se megbeszélni.VELE mindent meg tudtam volna oldani.Többször elhagyott és visszajött,volt hogy 1 hét után vagy pár nap után. DE ezúttal már 1 hónapja nem tért vissza.Segítsetek hogy ne legyek összetört.Bármikor rámirt hogy szépen beszélgessünk,viccelődjünk.Mindig a szerelem témára került sor ésvaz hozta az érzelmeket ami rontotta az egész beszélgetést.Elég ha megkérdezte hogy hogy állok a csajokkal.És én akkor elkeztem hogy nem érdekel semmilyen csaj,csak te érdekelsz.Akkor jött az hogy hagyjál stb. Nem szabad érzelmesnek lennem és nyomulnom és rágörcsölnöm arra hogy elhagyott.Örülnöm kell hogy rámírt és szépen beszélgetünk,viccelődünk.Aztán idő múlva majd jó lesz minden.Ha még egyszer rámír azt úgy veszem hogy új esélyt adott,és nem szabad elrontanom.Amúgy egy örök életre nyomot hagyott a szívemben a lány,én is neki.Szóval nem tudom és nem is akarom elfeledni.Ha kell várok rá hónapokat éveket de ő az életem értelme.Miatta sikerült nagy változáson keresztülmennem.Csak vele akarok lenni hogy simogasam,csókolgassam egész nap,egész éjjel, és elfeledni minden bajt és rosszat ami történt,újra szerelmesek lenni.Simán képesek vagyunk rá ha őbenne megvan egy kis akarat meg remény hogy menne.Nekem meg csak jónak kell lennem hozzá és meg kell tanulnom hogy egy lány döntését tisztelni kell és békén hagyni,nem zaklatni meg erőltetni ha nem akar valamit,mert az még rosszabb.Hogy csillapítsam az érzelmeimet?
2017. júl. 17. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Olyan vagy, mint valami ovis kislány, és ezt nőként mondom. Szedd már össze magad...felnőtt emberek nem viselkednek így. Nem kellesz már neki, pont. Fogadd el és lépj tovább.
2017. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Megpróbáltam elfeledni sikerült is pár hétig,utána visszajöttek az emlékek.Itt nem létezik pont,ez nem arról szól.Mindig jóban voltunk soha nem lehet az hogy örökre elmegy.Ha csak barát,barát.Nekem meg kell tanulnom elfogadni a döntését és nem nyomulni.Biztos hogy beszélünk még csak nem tudom mikor.Az utolsó telefonálásunk is ami 2 hónapja volt,megoldott volna mindent,csak neki el kellett mennie.Van most egy csaj akivel kavarok de eddig semmi komoly,nem hiszem hogy találnék jobbat nála.Nem vagyok ovis és soha nem voltam ilyen ezelőtt.Amikor elhagyott attól kezdve lettem érzelmes,és nagy depresszióba estem.Mostmár vidáman élem az életem de amikor eszembe jut,rosszul esik.De egyrészt jól is mert örülök hogy nem feledem és megvan a remény bennem.
2017. júl. 17. 11:55
 3/6 anonim ***** válasza:

Ezt sokaknak elküldeném az oldalon:

https://www.youtube.com/watch?v=sUbXdolVEZo


Nesze...

2017. júl. 17. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ahhoz, hogy győzni tudj, előbb meg kell tanulni veszíteni...a siránkozás nem segít, állj a sarkadra, próbáld visszaszerezni, de ha nem megy, engedd el, egy ideig fájni fog, de utána erősebb leszel ( és tapasztaltabb)... ez van.
2017. júl. 17. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
3#- as....qrva jó;-)))), ezt ezentúl én is ajánlani fogom , ha szükséges. Köszi....
2017. júl. 17. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

#5.

Bírom, hogy ugyanannyi a %-unk, csak neked kiírja a nevedet, nekem meg nem. Másik kérdés alatt is pont utánam kommenteltél, és szinte ugyanolyan véleménnyel. Csak te 8 sor helyett kettőben írtad le, amit én. :)

2017. júl. 17. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!