Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jó csaj létemre nincs senki!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó csaj létemre nincs senki! Segítetetek?

Figyelt kérdés

A pasik nagyrészének tetszem. Nem nagyképűség ez az igazság. A nagy gond az az, hogy csak neten tudok ismerkedni mert a munkám otthon végezhető. Barátnőkkel elmegyek valahova bulozni mindig engem szurnak ki. De így egészen egyszerűen lehetetlen pasizni 0-24be otthon vagyok. Ha kimegyel akkor is csak boltba persze ott is figyelnek de nem mernek leszólítani. Nagyon szeretnék komoly kapcsolatot de lehetetlennek érzem a helyzetembe. A tindert meg az ehhez hasonló hülyeségeket próbáltam de nem az én világom. Mit javasoltok? Volt valaki ilyen helyzetbe?

21/l


2017. júl. 17. 22:05
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Bocsi az elírásokért. Telorol nem mindig megy.
2017. júl. 17. 22:06
 2/15 anonim ***** válasza:
45%
Sokszor előfordul, hogy a "jó csajokhoz" nem mernek odamenni a nem jó pasik, mert félnek a visszautasítástól. De azzal mi a gond, ha csak a neten tudsz ismerkedni? Itt le lehet tudni az alapokat és egyszer csak össze lehet hozni egy találkozót élőben is, nem? Gondolom a munkád nem köt 0-24 -ben otthonra, hiszen buluzni is eljársz. Ismerkedsz a neten és a következő buli helyett találkozol a levelező partnereddel, ha úgy alakul :-)
2017. júl. 17. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%
Ha lesz időm, elmorzsolok érted egy imát.
2017. júl. 17. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
38%
Jarj el egyeb programokra is, mozdulj ki. A munkan es bulizason kivul meg szamtalan lehetoseg van az eletben ; )
2017. júl. 17. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Jó, hogy így vélekedsz magadról, de ha tényleg így van akkor viszont nem máson csak is rajtad múlik, hogy ez változzon.Vannak olyanok akik kevésbé tartják magukat ilyennek mint te és kevésbé csinosabbak, nekik jóval nehezebb így mint neked úgyhogy minden csak rajtad áll , hogy engedsz e ojas valakit a közeledbe aki már amúgy is próbálkozik.
2017. júl. 17. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Járj el sportolni, no nem csak a pasik miatt, de eleve nem egészséges egész nap a szobádban kuksolni.. Merre laksz egyébként?
2017. júl. 17. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem pesti lakos vagyok. A hobbim és a munkám is számítógepes. Emelett szeretek bulizni meg ilyenek de ott nem lehet normális fiúkat kifogni, nekem meg egy normális srác kell. Edzeni is eljarok, de oda vagy barátnőkkel vagy tesomal aki fiú. Nyilván ezért mert sokat vagyok otthon kicsit zárkozottabb lettem de már ott tartok lassan, hogy én megyek oda valakihez.
2017. júl. 17. 22:36
 8/15 anonim ***** válasza:
Azért abból nem sokat tudtam, hogy nem pesti vagy. Egy picit konkrétabban?:)
2017. júl. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A legrosszabb ***** válasza:
80%
Uh, nagyon sajnállak. Ja nem.
2017. júl. 17. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Na ezt jól megkaptam hűha:) a tinder miatt érdekelt. Ahol én lakom, ott azért elég normális emberek vannak fent.
2017. júl. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!