Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ennyire rossz asszociáci...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ennyire rossz asszociáció kapcsolódik a roszfiús jelzőhöz? És mit használjak helyette? A barátomról van szó.

Figyelt kérdés

Néha előfordul, hogy szóban be kell mutatnom a barátomat valaki(k)nek, és egy csomó ember, ha azt mondom róla hogy rosszfiús, rosszra gondol. Pl. tuti bunkó, szenvedek érzelmileg mellette, csapodár, nem vesz engem komoly kapcsolatra. Pedig nagyon jól bánik velem, még én is csúnyábban viselkedek vele néha, mint ő velem. Nem is bunkó, csapodár, vagy ilyesmi, komoly barátnőként kezel, és nem tépázza az érzelmeimet a kapcsolat.

De akkor mi a rákot használjak helyette, én azért hívom rosszfiúsnak, mert vannak olyan hobbijai (lőtérre jár, van fegyverviselési engedélye gázpisztolyra, motorozik, krav magázik). Meg mert mindig kiáll magáért, értem is, családjáért is, meg mert kemény, ugyanis soha semmihez nem puhány. Kb. ennyi, nekem ez már rosszfiússá tesz valakit, és aki bunkó meg játszik a nőkkel, kihasználja őket, az nekem nem rosszfiús, az nekem egy genya alak. Az én szótáramban ez egy viszonylag pozitív jelző.


2017. júl. 18. 03:21
 1/5 anonim ***** válasza:

Vagy ezt a kifejtett változatot mond vagy mond azt, hogy férfiasnak tartod a stílusa miatt.

30/f

2017. júl. 18. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Vagy leszarod hogy ki mit gondol ;)
2017. júl. 18. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

", még én is csúnyábban viselkedek vele néha, mint ő velem. "

Tehát mindketten csúnyán viselkedtek egymással, csak te még jobban.

Tegye fel a kezét, aki szerint ez a viselkedés párkapcsolatba való!


Egyébként a barátod nem rossz fiú, hanem FÉRFI. Innen látszik, hogy mennyien nem azok.

2017. júl. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
#3 Nem úgy értettem. Pont hogy nem viselkedik velem csúnyán, és ennek érzékeltetésére mondom, még akkor én is rosszabb vagyok. :D
2017. júl. 18. 20:53
 5/5 anonim ***** válasza:
#4: AKkor bocsi, de nagyon félreérthetően fogalmaztál.
2017. júl. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!