Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan, akinek több...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan, akinek több szeretője volt egyszerre?

Figyelt kérdés
Ők hogy intézték? Tudtak a felek egymásról?

2017. júl. 18. 22:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre a válasz, NEM. A másodikra a válasz NEM TUDOM,nem beszélgettünk róla. A Harmadik kérdés pedig NEM.

Volt aki megkérdezte, hogy mással is össze szoktam feküdni, de pontosan tudta a választ, ezzel csak magát akarta nyugtatni.

2017. júl. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

Nem, egy sem volt és nem is lesz. Akkor sem lenne ha én lennék Aphrodité vagy Angelina Jolie, Beyonce, Shakira és még sorolhatnám.


19/L

2017. júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

igen.

4-5 évbe volt....bár csak 1 hónapig tartott, de 2 nővel kavartam egyszerre.

szinte egyik nap ezzel, másik nap azzal voltam.

Végül kiderült, meg akartak szivatni, de nem jött be.

Utána még az egyiket majdnem levarrtam

hát igen...annyira nem vagyok büszke erre.

bizonyítja ezt az is, hogy ezt jelen pillanatban is megtehetném, de kinőttem belőle úgy érzem, és egyenes voltam, az egyik lánnyal barátságra tereltem a vizet, a másikkal komolyabbra.

26/F

2017. júl. 19. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!