Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hagyjam inkább az egészet?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hagyjam inkább az egészet?

Figyelt kérdés
Sokkal fiatalabb nálam a srác.Először nem érdekelt,aztán megváltozott bennem valami.Egy nap elkezdtünk incselkedni egymással,amiből levágtuk mindketten hogy lehetne valami.Aztán volt egy mondatom felé,ami viccnek tűnt a külvilágnak,de komolyan gondoltam,így szoktam megtéveszteni az embereket :) Ő biztos hogy levágta hogy komolyan gondoltam.De konkrétan nem közeledik,vagyis egyértelmű dolgokat nem mond,én meg arra gondoltam hogy innentől kezdve nem fog érdekelni,más irányt vesz a viselkedésem,nem fogom keresni a társaságát,nagyjából levegőnek fogom tekinteni,de nem negatívan.Ez a fajta viselkedés kiugrasztja a bokorból a nyuszit,vagy a nagy semmit,jól gondolom ?
2017. júl. 19. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha megjátszod magad és nem közlöd vele egyértelműen a szándékaidat,nem leszel egy centit sem beljebb.Olyat kell mondanod neki,amiből le tudja szűrni,mit is akarsz tőle.Mondjuk feldobsz egy programot és meginvitálod rá (mozi,buli,strand).Ha beszari vagy meg játszmázol,semmire nem mész szerintem.
2017. júl. 19. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Osztom egyes véleményét, rühellem a játszmákat. Hagynálak a fenébe a helyében. Nem szeretem, ha az orromnál fogva akar manipulálni egy nő.
2017. júl. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!