Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kiderítsem az igazat, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kiderítsem az igazat, vagy hagyjam az egészet?

Figyelt kérdés

Ez nem párkapcsolati probléma, hanem baráti, de azért leírom ide.


Volt egy barátnőm (a sok szóismétlés miatt legyen mondjuk Anna) és egy fiú barátom (Bálint). Nagyon jóban voltam mindkettővel. Közben ők összejöttek és Anna elkezdett féltékeny lenni, mikor a Bálinttal voltam. Nem történt köztünk semmi, nekem is van barátom (akit imádok) már több, mint 2 éve, szóval alaptalan volt a féltékenykedése.


Az a helyzet, hogy a Bálint eléggé papucs és úgy ugrál, ahogy a barátnője fütyül... Anna egy idő után megtiltotta neki, hogy találkozzon velem. Amúgy ezzel a barátnőmmel sokat szoktam veszekedni, gyakran rosszat akar nekem.


Volt egy komolyabb veszekedésem Annával, nem beszéltünk jó ideig. A barátjának is megtiltotta, hogy beszéljen velem.


Pár napja kibékültünk Annával, de a Bálinttal nem tudtam azóta se beszélni. Anna mindent ráfogott a Bálintra. Azt mondta nekem, hogy a barátja azt mondta neki, hogy sose volt a barátom és hogy nem akar beszélni velem többet.


Még azt kell tudni, hogy Anna testvérével vagyok együtt (mostanában ők sincsenek olyan jóban). A barátom is hallott otthon dolgokat, ami szerint a srác a hibás.


Egyik nap írtam egy sms-t a fiúnak, hogy beszéljünk a dologról (mivel facebookon még régebben letiltott, mert a barátnője azt mondta neki...), de erre csak másnap érkezett a válasz, de nem tőle, hanem az Annától, hogy nem akar találkozni a Bálint. Elég érdekesnek tartom, hogy miért a barátnőnek kell eldöntenie ezt a dolgot. Véleményem szerint, ha egyáltalán nem akarna találkozni velem, akkor megírta volna egyből, hogy nem (azonnal látta az üzenetem)... Csak hát meg KELL kérdeznie a főnökasszonyt...


Na meg a csaj semmiképpen se akarja, hogy találkozzak a barátjával. Konkrétan azt is megtiltotta, hogy odamenjek a házukba a BARÁTOMHOZ, mikor ott van az ő barátja is, nehogy véletlenül is összefussunk.


A Bálint szinte minden nap megy hozzá, majdnem mindig ott van a barátom is, de ő még nem hallott a fiú szájából semmi olyasmit, amiket a testvére mondogatott. Mindig akkor mondja ezeket az Anna, mikor a barátja nincs ott... Kicsit furcsának gondolom ezt is.


Na meg ha jó a feltételezésem, akkor a barátjának is hasonló dolgokat mond rólam. Ő meg el is hiszi, mert ez a lány annyira tudja befolyásolni(!!!).


Én úgy gondolom, hogy ez az egész Anna műve, csak azért mert féltékeny és nem szeretné, ha jóban lennék a barátjával. Pedig én tényleg úgy hittem, hogy jó barátok vagyunk a Bálinttal. Anna meg mivel gyakran rosszat akart nekem, gondoltam biztos ez is hasonló.


Ki tudnám deríteni az igazat, ha személyesen "meglepem" a Bálintot, mivel tudom, hogy merre és mikor szokott járni. Mivel így nincs ott a barátnője, aki válaszolna helyette. Amúgy a Bálintnak ő az első barátnője, nem akarja elveszíteni, ezért tesz meg mindent, amit mond, szerintem ha vita van, akkor magáért se áll ki, inkább szenved, szóval konkrétan papucs.



Én ezt gondolom: A Bálintnak az elején semmi baja nem volt velem (vagy lehet, hogy most sincs), csak hát az Anna olyanokat mondott neki, amik nem igazak, így másképp gondolkodik velem kapcsolatban. Közben nekem is löki a kamu szöveget a barátjáról, nehogy véletlenül is jóban legyünk ismét. Volt amit tényleg majdnem elhittem... De átgondoltam és szerintem sehogy se lehetne igaz. Jó lenne tisztázni.


Bocsi, ha hosszú lett és egy kicsit zavaros, azért szedtem részere, hogy egy kicsit talán átláthatóbb legyen.



Szerintetek megpróbáljam kideríteni ezt az egészet? Ti mit tennétek?


18,19,22 évesek vagyunk


2016. aug. 27. 07:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg egyszer, amit írtál, hogy elcsíped az útvonalon, ahol jár. Ha ezek után sem sikerül tisztázni a helyzetet, akkor szerintem hagyd. Oké, egy barát így, úgy nem hagy cserben, de ez az egész egyoldalúvá vált általad. Én nem fektetnék ebbe ennyi energiát, persze mind mások vagyunk. Hogy tudod Annát barátnak nevezni, ha néha rosszat akar?
2016. aug. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Idézőjelesen kellett volna írnom... :)
2016. aug. 27. 08:07
 3/4 anonim ***** válasza:
Nagyon jol tetted hogy ide irtad ugyanis még nincs problémád a párkapcsolatoddal de ha ezt a bálintozást nem fejezed be Lessz. Hidd el hogy az anna gondoskodni fog rolla... ha te a barátod anna és a bálint komolyan gondoljátok a magatok párkapcsolatát akaratlanul is találkozni fogsz a bálintgyerekkel. Nem kell mesterkedni meg hasonlok a saját kapcsolatod és az o kapcsolatuk ellen is teszel ezzel.
2016. aug. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Parodnak mi a velemenye errol? Szerinte is kikellene deritened? Miert nem o kerdezi meg a sracot? Ha mar 2 eve egyutt vagytok, akkor gondolom a parod is joban van Balinttal.
2016. aug. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!