Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek azért, hogy komolya...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek azért, hogy komolyan vegyenek a pasik?

Figyelt kérdés
Komoly kapcsolatot szeretnék. 21 éves vagyok és csak szinte olyan pasikkal van alakulóban, aki nem akar tőlem semmi komolyat. Csak éjszakás kapcsolatokra kellek. Volt egy hosszabb idejű kapcsolatom, de ő is eleinte csak szexet akart majd később szeretett belém. Hogyan lehet nekivágni egy komoly kapcsolatnak?
2017. júl. 19. 20:23
 1/8 A kérdező kommentje:
Sorry a szó ismétlésért
2017. júl. 19. 20:24
 2/8 anonim ***** válasza:
Leginkább úgy, hogy nem fekszel a pasival csak egy bizonyos idő után! Szorgalmazol olyan programokat ahol minnél jobban megismerhetitek egymást!
2017. júl. 19. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Ez hülyeség. Ne olyan típusú pasikkal ismerkedj, akikkel eddig és ne tűnj komolyan vehetetlennek, ennyi.

Ha mindig ráugrasz az ügyeletes rosszfiúra, nem fognak megváltozni érted.

2017. júl. 19. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

az utolsó szerintem nem az életből vette a példáit.


szerintem legyél egyszerűen kevésbé készséges, jobban elfoglalt, de kedves.

2017. júl. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
16%

Nem véletlenül kellesz csak d#sra.


19/L

2017. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Hát a HVCS-knek persze hogy dugásra kellesz, hiszen sok csaj lebzsel körülöttük, és ezt ki is használják.


Egyébként én lettem szerelmes egy lányba akivel szexkapcsolatként kezdődött, de olyan ütős igazi kémia volt köztünk (nem a lerázós kamu bullshit kémia), hogy húú. Soha nem fogom elfelejteni.

2017. júl. 19. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

- ne öltözködj se közönségesen, se plázabarbie-san, se túl kislányosan/tinisen

- legyél picit elérhetetlen (ne legyél ragacs, ne reagálj 1 mp-n belül egy sms-re, ne dicsérd nyálaskodva első pár randin)

- keresgélj más típusú srácok között, mert simán lehet, hogy azért kapsz ilyen srácokat, mert tipikusan rosszfiús, csibészes, titokzatoskodó stb. fiúknál próbálkozol

- ne diszkóban ismerkedj meg Tinderen, ha esetleg ez lett volna a gond

2017. júl. 20. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Hééé, ez nem rajtad múlik! Ezek a srácok mindenkivel csak komolytalant szeretnének... Szóval „keress” tovább addig, amíg nem találsz egy komolyat!
2017. júl. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!