Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önjelölt piszomókusok, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önjelölt piszomókusok, lehet itt panaszkodni?

Figyelt kérdés
OLYAN IZÉ a barátom!!! Ő 26, én 21. Lusta, meg fontos neki a hülye kényelme, de az dolgok rovására megy!!! Meg alig ír, mindig én írok többet! Mindig apatikus, leszarós, lusta!!! Mindig döntsem el magam, meg ilyenek. Meg nem válaszol, csak alig. Meg játszik a hülye tankos játékával. Meg nem jön elém a vonathoz ha szombaton megyek, mer hogy pihen. Már azon is kiakad, hogy vasárnap. Ilyen lusta!!!
2017. júl. 19. 22:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

World of tanks

Pszichomómus:) panaszkodni privátba valakivel inkább szerintem ha már kérdezted de ha kérdésbe rejted a panaszt akkor simân

2017. júl. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Piszomókus-poénnak szánta. Igen,lehet panaazkodni.
2017. júl. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
De már lenyugodtam meg kedvesen elköszönt, elment aludni. Szóval most okés megint. De akkor is tud izé lenni, meg lusta. Meg leszarós.
2017. júl. 19. 22:32
 4/12 A kérdező kommentje:
World of Tanks, ja, hülye prémiumtank. De én, én hús-vér vagyok, azok meg virtuális, fiktív fosok!!! Lőjék csak ki!
2017. júl. 19. 22:34
 5/12 anonim ***** válasza:
19%
Vicces, hogy én mit meg nem teszek azért, hogy a másik kedvében járjak, pl arany nyakláncot veszek a második randira (szülinap), folyton csomagokat és ajándékokat küldök neki, folyton kedveskedek, de nem kapok viszonzást... Az ilyen férfiak után, mint akiről a kérdező is ír, pedig rohannak a nők...
2017. júl. 19. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

#5

Második randira aranynyaklánc? Akkor láttál volna utoljára. Ijesztő lehet a függésed..


Az én párom is tud izé lenni, kérdező, bár én nem vagyok ilyen tenyérbemászó, mint te, szóval az én fejemre nem ia szarnak.

2017. júl. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%

#5 egy nonek nem ajandek kell, hanem turelem, szeretet, megertes...


Kerdezo! Ahogy irtad h lenyugodtal mar, ugy erzem, h egy hasonlo csajjal talalkoztam, mint en.

De ez vagy mensis hiszti, vagy ehes hiszti, vagy szexehes hiszti, vagy figyelemhiany hiszti, vagy mind egyutt!

Uljetek le, beszeljetek meg h mi bant, hogyan lenne jobb. Ha meg nem erti meg, akkor drasztikusabb modszerekkel tudatsd vele, hogy vagy rad figyel, vagy vege... 😉

2017. júl. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

#5:

olvass utána a szeretetnyelveknek, talán rájössz mit rontottál el eddig

2017. júl. 20. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
De azt nem tettem hozzá, hogy előtte már majdnem 1 évig ismerkedtünk, illetve szülinapja is volt + elég jól is keresek, szóval meg se éreztem.
2017. júl. 20. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Fizess és bereggelek és úgy kilövølöm hogy ott hagyja a jàtékot
2017. júl. 20. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!