Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Önjelölt piszomókusok, lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Önjelölt piszomókusok, lehet itt panaszkodni?

Figyelt kérdés
OLYAN IZÉ a barátom!!! Ő 26, én 21. Lusta, meg fontos neki a hülye kényelme, de az dolgok rovására megy!!! Meg alig ír, mindig én írok többet! Mindig apatikus, leszarós, lusta!!! Mindig döntsem el magam, meg ilyenek. Meg nem válaszol, csak alig. Meg játszik a hülye tankos játékával. Meg nem jön elém a vonathoz ha szombaton megyek, mer hogy pihen. Már azon is kiakad, hogy vasárnap. Ilyen lusta!!!
2017. júl. 19. 22:09
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
És mégis mi lenne a kérdésed, te 21 éves tinikislány (mert olyan szinten viselkedsz)?
2017. júl. 20. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Én önjelölt piszokmókus vagyok Kérdező :D

Mi bajod ám azzal, hogy ekkora döntési szabadságot ad neked? Jobb volna, ha percre pontosan beosztaná az idődet? Akkor meg amiatt lenne hiszti.

Nekem ám kéne az a tankos játék, mert ha olyan szuper hogy képes a nőket is leszrni, akkor csak jó lehet :P

2017. júl. 20. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!