Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért viselkedik így az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért viselkedik így az anyósjelöltem? Nem kedvel?

Figyelt kérdés
Az anyósjelöltemet a minap láttam a kávézónkból munka közben, h sétál az épület mellett. Kirohantam hozzá, és beinvitáltam (gondoltam meghívom őt valami kávéra vagy limonádéra), h megmutassam neki az új üzlethelyiséget, de h ő siet orvoshoz és hogy így is sokáig lesz ott, de visszafele beugrik. Persze zárásig sem ért vissza... Akárhányszor hívom őt, akár hozzánk is, valahogy sosem jön el. Tavaly már megcsinálta, h megvolt hozzánk hívva egy délutánra, de egy telefonhívást sem ejtet meg, h ne haragudjak, de nem fognak érkezni eljönni, semmi, csak egyszerűen nem jöttek el a férjével... Gondoltam, h ha a kávézónkba hívom, akkor oda előbb bejön beszélgetni, mint hozzánk a házba, mert mi van ha nem akar még abba a szférába lenni, de nem... Nem tudom hová tenni a viselkedését, h ennyire kerüli azt, h csak kettesben beszélgessünk. A páromnak mondtam, de ő azt válaszolta, h biztos sietett. Hát, na.. :) Nem tudom, lehet csak képzelődök, de talán nem is kedvel? Másfél éve vagyunk együtt a párommal. Szerintetek? Vagy mondjam meg az anyukájának, h azért picit rosszul esik, h sosem ér rá egy 5 percre sem? Ti megmondanátok? :D Mert nem szeretnék szemtelen lenni sem..
2017. júl. 20. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
0%

Miért kéne, hogy ugráljon neked? Hmmm?


Én sem örülnék, ha random rohangálna hozzám a sógornő is akár, hogy jaj, beszélgessünk. Minek? Utálok bájologni.


Annyi, hogy a meghívást illett volna lemondania, de egyéb dologban hagyd békén, nem mndenki szeret jópofizni a másikkal.

2017. júl. 20. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Felreerted. Egy szoval nem mondtam, h miert nem ugral korbe es h az a bajom, h nem nyalja a hatsomat... Csak egy artatlan kerdes, h ha en szeretnem ot meghivni, ami amugy is ritkan van mert en sem vagyok egy nyalgep, akkor sosem er ra, de a masik menyehez viszont furtfeszt jarkal, meg akkor is megy ha nem is hivjak. Ennyi. Nem ertem melyik reszebol vetted ki azt, h en "elvarom", h ugraljon korbe de oke :)
2017. júl. 20. 16:21
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem legyél türelmes és ne erőltesd a dolgot. Ha nem keres, nem akar beszélgetni, hát ez van. Hidd el, sokan összetennék a kezüket, ha nem kellene az anyósukkal kapcsolatban lenniük :)

Az is lehet, hogy még korainak tartja a dolgot. Persze neked másfél év sok idő, de ő lehet hogy úgy van vele, hogy ha majd komoly lesz, akkor foglalkozik veled.

Foglalkozz a pároddal, és amíg az anyósban az a legnagyobb probléma, hogy nem látod, addig örülj!

2017. júl. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a normalis valaszt! :) Igen, lehetseges, h ez a helyzet, csak olyan csaladiasan kezelnek mar naluk es ha megyunk valahova, h talan mar en is ezert gondolnam "termeszetesnek" h elfogadja a gesztusomat :)
2017. júl. 20. 17:32
 5/5 anonim ***** válasza:
egyszer mondod neki az elég. majd ha akar bemegy, ha nem akar, akkor meg ne csinálj belőle ügyet
2017. júl. 20. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!