Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Áltatok már bosszút? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Áltatok már bosszút? Vagy volt olyan, hogy láttátok, hogy valaki kicseszett veletek és ti jártatok jobban?

Figyelt kérdés
Exen, vagy szeretőn vagy bárkin. Ha igen, hogyan?
2017. júl. 20. 22:09
 1/6 anonim ***** válasza:
46%
majd még ilyen idiótaságokra fogom az időmet pazarolni mi? :D
2017. júl. 20. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
62%

a bosszú mindig édes.

sajnos nem álltam, de kellett volna.

2017. júl. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az exeim új pasijait csak úgy tudnám megszívatni, ha meghívnám őket egy nem kóser ebédre. Kapnának a hitközségtől...
2017. júl. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nem,még nem álltam senkin sem bosszút. Talán nem is mennék vele semmire sem. Ha a barátomon kéne bosszút állnom akkor inkább kihagyom, nem fogok olyannak fájdalmat okozni szándékosan akit szeretek vagy szerettem.


Másokon sem állnék bosszút, csal gondolatban..de gondolatban már ki is nyírtam pár embert. Mégsem tenném ezt meg a való életben.


19/L

2017. júl. 20. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Általános iskolában egy srác meg akart ütni ököllel, én megijedtem és elfordultam az ütés elől. A lapockámat találta el valszeg rosszul, mert eltört neki a csuklója. Kaptam miatta egy igazgatóit D:

30/f

2017. júl. 21. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hàt engem megcsalt. Ez lett volna a szivatàs, mert hogy én f... vagyok. Hàt nagyon kikúrt velem ,hogy ezzel a hozzààllàssal békén hagyott. De majd most ő boldog lesz az új bikàjàval aki az apja lehetne, de 8 àltalànos bizijét úgy vette a piacon a retek alól.
2017. júl. 21. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!