Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Most én lennék a hibás, mert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én lennék a hibás, mert nem jött össze a randi?

Figyelt kérdés
Amikor beszéltünk egymással Facebookon, dicsérte magát hogy őt mennyire szeretik az emberek. Beszéltünk egy pár napig, a találkozót is rám erőltette. De mint kiderült, ő nem tud abban az időpontban találkozni velem, amikor én akarok. Mert én nappal, világosban szerettem volna ő meg nem. Azt írtam neki, hogy így szó sem lehet a találkozóról. Ezen besértődött, és hazugnak nevezett engem. Meg milyen dolog az, hogy nem írok neki, amikor fent vagyok Facebokon. Amúgy egy kietlen helyre szeretett volna vinni, állítása szerint megakarta mutatni a földjeiket. Azóta már Facebookról is letörölt. A pasi után nem vagyok bánatos, csak kíváncsi vagyok. Ami a legfurcsább, hogy még nem is egy adonisz, még is így viselkedett velem.
2017. júl. 21. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
96%
még hányszor rakod fel átfogalmazva 2 nap alatt ezt a kérdést???
2017. júl. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen emberek. A lényeg hogy te tudj nemet mondani. Tiszteletben kellett volna tartania a kérésed, nem tudta. Ne is törődj veled! Felejtsd el! Ennyi.
2017. júl. 21. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
elővigyázatos voltál, jól csináltad. Kerüld el az ilyeneket.
2017. júl. 21. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyeneket kerülni kell. Én is tapasztaltam már ilyet. Netes ismeretség volt, és októberben este 8-kor akart egy tónál találkozik itt a városban, Ő is itt lakik a városban, de személyesen soha nem találkoztunk. Jóképű, teljesen normálisán beszélgettünk előtte, Azt hittem viccel, mikor ezt bedobta, de nem. Kötötte az ebet a karóhoz. Ezek után természetesen nem álltam szóba vele. Beteg.
2017. júl. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt olyan, aki hetekig azzal cincálta az idegeimet, hogy "akkor fél óra múlva érted megyek autóval, és akkor lesz, ami lesz". Egy ideig mosolyogva utasítottam vissza az ilyen próbálkozásokat, utóvégül azt találtam neki írni, hogy ugye nem gondolja, hogy én itt talpig sminkben, frissen mosott hajjal várom, mikor ér rá. Aztán egy darabig még sóhajtozott, hogy ő minden éjjel rólam álmodik, én meg válaszoltam neki, hogy de egy randit azt nem sikerül összehozni. Végül összejöttem valaki mással. Én biztos, hogy jól jártam.
2017. júl. 21. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Aki annyira nem tisztel, hogy legalább nyilvános helyen találkoztok az mehet a levesbe... nagyon jól döntöttél!! Büszke lehetsz magadra!
2017. júl. 21. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!