Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A fb szerint tökéletes kapcsol...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fb szerint tökéletes kapcsolata van, de mégis érdeklődik irántam?

Figyelt kérdés

Adott a helyzet: A pasinak az üzenőfala dugig van csókolózós-ölelgetős képekkel, alatta 600 hozzászólás, hogy így szeretlek babukám, örökké édesem, csak veled életkém, stb. De tényleg, már röhögcsélnem kellett mikor olvastam mennyire nyálas kis becézéseik vannak, stb.


A srác a munkatársam, úgy érzem, hogy adja a jeleket, hogy érdeklem. Nagyon figyelmes, ugrik mindent a kezem alá adni, holott neki nem az a feladata, néha lopva megérint (a vállamra teszi a kezét és érdeklődik, hogy hogy bírom a munkát, oldalba bökdös), többször előfordul, hogy felnézek és összeakad a tekintetünk, engem néz, vigyorog, kacsint, ha van egy kis ideje, odajön dumálgatni rögtön, ilyenek.


Lehet, hogy csak én értelemezem félre és ezek nem jelek, csak kedves akar lenni, de ha nem, akkor szerintetek van ilyen, hogy komolyan ennyire jaj de szeretem van a barátnő felé, és közben mást kommunikál valójában?


(A félreértések elkerülése végett eszem ágában sincs bekavarni, stabil több éves párkapcsolatom van.)


2017. júl. 21. 21:53
 1/6 anonim ***** válasza:
84%
Nem olvastam el, de a facebook nem a valóság, hanem egy álomvilág. Mindenki a legjobb arcát mutatja, a hibákat elrejtik. Ne vonj le semmilyen következtetést abból, amit ott látsz.
2017. júl. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Fb-on rengeteg a tökéletes kapcsolat.Van olyan ismerősöm, aki fűvel-fával csalja az asszonyt,közben naponta többször vall szerelmet a facén élete párjának. Rajtuk röhög a falu.


De az is lehet, ilyen típusú a kolléga, szeret bókolni, kedveskedni.

2017. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Áááá, ilyen nincs. Nem is hallottam még ilyet soha. Csak beképzeled. Én például gyakran belenyúlok a kolléganőim bugyijába csak úgy kedvességből. Biztos ő is ilyen típus.
2017. júl. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

a fb azt mutatja hogy milyen képet szeretne mutatni,üzenni magáról valaki.

nem pedig azt,hogy milyen igazából.

2017. júl. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ami facebookon van, az egy kulon, virtualis szemelyiseg, virtualis baratok, olyan dolgok, amik csak digitalisan leteznek.

Nem azt mondom, jo celja is van, kapcsolat tartas, meg a tobbi. Mindennek van valosagalapja.

De! Az h kedves, az, h segit, dumalgat, az nem csak azt jelentheti, hogy szerelmes beled, vagy h meg akar szerezni. Lehet h baratkozni akar, unatkozik, kell egy kis frissites neki, ami/aki nem csak a baratnoje. Esetleg valoban tetszel neki, de esze agaban sincs megcsalni ot. A mai vilagban a kedvesseg, flortoles mar szinte egybeolvadt, lassan eltunik. Akkor kezdj el gyanakodni, felni, ha rad ir azzal, h nincs e kedved talizni, meg beszelgessunk olyanrol is...

Ha nem szeretned, h problema legyen ebbol, akkor ulj le vele es beszeld meg, h mi akar. Vagy, elvezd ki h van egy "titkos" hodolod... 😉😃

2017. júl. 21. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A leírás szerint ő egy képmutató, hazug, álszent f0s.

(És akkor még finom voltam és nőies.)


Egyáltalán nem egyedi eset.

2017. júl. 22. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!