Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak? 21 éves korom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak? 21 éves korom ellenére nem volt senkim, most érdeklődik irántam egy fiú, én azonban mégis visszakozok.

Figyelt kérdés

Jóravaló, kedves fiú, olyan, akiről mindig is álmodtam.

El tudunk beszélgetni, megtalálni a közös hangot, én azonban barátságnál aligha érzek többet.

A minap rámírt, hogy mennyire bejövök neki, komolyabb témák is femerültek... Majd utána csupa bűntudat voltam, mert készségesen válaszoltam a kérdéseire, ugyan nem írtam, hogy megőrülök érte, csupán, hogy szimpatikus számomra, de ő gyaníthatóan ebből azt vonta le, hogy már majdnem révbe ért a dolog, és hajszálnyira vagyunk attól, hogy összejöjjünk.


Szerintetek mit tegyek? Itt kell elvágni a dolgot, míg senki sem sérül, vagy próbáljam meg, hátha valami jó is kisülhet belőle?


Igazából az zavar a legjobban, hogy nem vagyok szerelmes. Mindig úgy képzeltem, hogy az első pasimmal őrülten fogjuk szeretni egymást, s ő lesz majd a leendő férjem is, akivel leélem az életem. Viszont másfelől ott motoszkál a gondolat a fejemben, hogy már 21 vagyok, s ha most róla is "lemaradok", mikor lesz a következő alkalom, hogy valaki akar majd tőlem valamit.

Összezavarodtam.


2013. jún. 8. 16:28
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
67%

Minden lány magas jóképű, kisportolt testű férj jelöltről álmodik. Az eddigiek alapján tudhatnád, hogy magasak az elvárásaid.

Tudod, zsák a foltját...


Próbáld meg lejjebb tenni a lécet. A jópasikat, meg hagyjuk meg a jócsajoknak...

2013. jún. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
100%

Első-nem igaz.


Na de hogy a kérdésre is feleljek, íme: nem kell itt beijedni, fiatal vagy, élned kell.. nem kell mindig mindenkibe beleszeretni, akivel jársz:)


udv

2013. jún. 8. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
Nem értelek kedves első, föl sem hoztam a külsőségeket, nem értem, hogy miből vontad le, hogy nekem ilyen téren magasak az elvárásaim.
2013. jún. 8. 16:36
 4/32 anonim ***** válasza:
76%
Mint tudjuk a legtöbb estebne nem az első barát lesz a férj és nem tart örökké, de ez nme is baj. Sok ember pl én is nem tud rögötn szerelmes lenni, hanme idő kell hozzá amig kialakulnak az érzelmek. persze egy laap vonzalom kell és hoyg el tudd vele képzelni, de nekem mndigis a kötődéssel alakult ki a szerelem. Nem mindenki képes a szerelem elsőlátásra.... Ha úgy gondolod ö olyan akit elképzeltál próbáld meg vele simán beleszerethetsz.... 29/N
2013. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem pont ez a "fehér herceget várom" hozzáállás cseszi el az egészet, és ezért van annyi ember egyedül, mert mindig az jár a fejükben hogy "jajj de mivan ha...", ahelyett hogy szimplán csak jól éreznék magukat a másikkal és hagynák hogy alakuljon a dolog.
2013. jún. 8. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:

Nem hoztad fel, de evidens. Miért? Mert ha a srác fizikailag vonzana, akkor nem tetted volna fel a kérdést.


Mi ebben a bonyolult?

2013. jún. 8. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 A kérdező kommentje:

Értem én ezt kedves második, hogy fiatal vagyok, élnem kellene, de nem tudok elképzelni egy szerelem nélküli párkapcsolatot.


De szerintetek, ha ezt így megmondom neki, hogy bocsi, de ez nem fog menni, akkor búcsút inthetek a barátságunknak?

2013. jún. 8. 16:39
 8/32 anonim ***** válasza:
Na és egy alapvonzalom nem kell? Ami nem feltétlenül kell h külső jegy legyen.
2013. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
első voltam...
2013. jún. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:

valószínűleg igen.


a fiú-lány barátságok ritka esetben működnek. neked is jobbat tenni ha lányokkal barátkozol, fiúkkal meg pasizási szándékból ismerkedsz..

2013. jún. 8. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!