Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha tényleg mindenkienk ennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha tényleg mindenkienk ennyi pénze van, akkor miért nem lászik?

Figyelt kérdés

Elvileg mindenki mérnök vagy vállakozó és 30 éves kora előtt milliomos, csórónak számít az, aki havi félmillió alatt keres (az itteni hozzászólásokból ítélve). Hol kellene keresni az ilyen férfiakat? Vagy csak gyakorikerdesek.hu-n ilyen menő mindenki?

Nem provokáció, komolyan érdekel.


2017. júl. 22. 15:02
1 2 3 4 5 6
 1/52 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a legmenőbb arcok itt vannak. Vannak néhány panaszkodó kérdés, de az mind kamu. Unatkozó milliárdosok írják ki őket.
2017. júl. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/52 anonim ***** válasza:
100%

Jó az itteni dumák... Ha ez mind igaz, akkor


- Csakis extrém magasságú emberek élnek 170 cm alatt vagy 185 felett.

- Minden férfinek minimum 18 cm farka van

- Minden nő vagy vékony alkatú nagy mellekkel, vagy teltebb, még nagyobb mellekkel.

- Mindenki gazdag

- Mindenkinek ismerőse valami nagykutya

- Mindenki őse "lengyel őrgróf"

- Minden 40-es férfi tök jó házasságban van ahol legális, sőt szép dolog egymás megcsalása

- Mindenki mindenben tökéletes

- Minden nő napi 2 multiorgazmust él át

- Mindenki barátságos, kedves stb.

2017. júl. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/52 anonim ***** válasza:
78%

Miért a gyk-t veszed alapul?

Kislány, menj ki a való világba, csukd be szépen a netet, vedd le a szemellenzőt a szemedről és láss csodát, az ország 80%-a havi 80-140 ezerből él.

2017. júl. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/52 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező: multinál dolgozom, a juniorok is nettó 200 felet keresnek, egy 30-35 éves kolléga bőven eléri ezt a szintet, és a fővárosban nem 1-2 ilyen cég van.


Hogy hol kell keresned az ilyen férfiakat? Első sorban nagyvállalatok környékén, másodsorban bárhol, mi is normális életet élünk, sportolunk, élünk a hobbiknak, elmegyünk szórakozni. Ok, persze ez a réteg megengedheti magának, hogy normális helyen egyen, vagy ne a legszakadtabb edzőterembe menjen sportolni.


Viszont ugyanúgy átlag férfiak vagyunk, a magas fizetésről még nem lett mindenki rögtön Casanov-a, van aki nem túl jóképű, van aki pocakosodij, vagy visszahúzódó a nőkkel szemben. Sőt, sok ilyen kollégámról nem KS gondolnád, hogy mennyit keres, farmer+pólóban jár, BKVn megy munkába, nem vesz mindenki rögtön Armani öltönyt meg Porschét, ha van egy kis pénze (sokan spórolnak, vagány elköltik hobbikra, utazásra, de nem villognak vele)

2017. júl. 22. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/52 anonim ***** válasza:
Név és arc nélkül bármit mondhatsz. :-) Amikor én őszintén leírtam egy kérdéshez, hogy nálam mi a helyzet, akkor lepontoztak, biztos túl csóró voltam egyeseknek. :-) Egyszer kaptam már meg, hogy a jövedelmem csak zsebpénz, de az a helyzet, hogy én ezt a zsebpénzt nagyon jól be tudom ám osztani, és ebből a zsebpénzből én 10 év gyűjtögetés után lakást vettem minimális hitellel, amit 5 év alatt letörlesztek. Egyesek meg ennél többet sem tudnak jól beosztani.
2017. júl. 22. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/52 anonim ***** válasza:

#3


Budapesten nem, de ott nem is fogsz lakást venni már, mivel úgy szaladtak el az árak, hogy vidéki már nem nagyon vehet ott lakást (maximum még valamelyik "késdobáló" részen, de ezeket folyamatosan és gyorsan tüntetik el). Az árak szegregálnak, így már senki nem fog tiltakozni. Régi városom is így csinálta. Sosem voltak kitiltva a romák, de egy kis lakást sem tudtak itt venni, így szépen kiszegregálta őket az ár.

2017. júl. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/52 anonim ***** válasza:
"és a fővárosban nem 1-2 ilyen cég van. " - Dolgoztam már híres multinál a fővárosban, nem is gondolnád, mennyire szarrágók fizetés tekintetében... Természetesen a multik nagy része ide jön, de nem mind fizet jól, más kérdés, hogy kifelé mit kommunikál.
2017. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/52 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak mérnökök és vállalkozók keresnek sok pénzt.

Amúgy meg annyira proli már ez a "milliomosozás", ne már. Tegyük fel, van egy 25 éves semmirekellő srác érettségivel, otthon lakik, az anyja takarítja a szobáját, veszi neki a kaját. Elment egy gyári munkára fél évvel ezelőtt, ahol 150-et keres. 150x6=900, a srác következő hónapban már MILLIOMOS. Ráadásul 30 éves kora előtt! Sőt, ebből a pénzből akár egy használt BMW-t, Audit is tud venni, amivel aztán a te álláspontod szerint biztos kelleni fog a nőknek! :D

Szerinted komolyan ez olyan dolog, amire büszke lehet az ember?

2017. júl. 22. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/52 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként nyugaton az átlagfizetést általában a mediánnal adják meg, tehát ha azt olvasod, hogy X az átlag, akkor tényleg sokan keresnek akörül.


Nálunk meg sima átlagot használnak, ami jól hangzik, csak valójában nagyon kevesen keresnek annyit, a többség sokkal kevesebbet, és a kevés magas keresetű húzza fel az átlagot. Emiatt van, hogy borzasztóan ketté van szakadva az ország, az emberek egy jó része tényleg jól keres (nettó 300-400+), a tömegek meg a felét sem.


Persze nem véletlen nem a médiánnal számol a KSH, mert az kb 20%al lenne alacsonyabb, mint az átlagfizetés, messze nem festene olyan szépen a statisztika

2017. júl. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/52 anonim ***** válasza:
7es: a gyártósor mellett, vagy a kasszában a multi sem fizet jól, de hidd el, megfordultam pár multinál, white collar munkakörben nagyon jó bérek vannak, a multi nem csak a Tesco áru feltöltőt, meg a Continental operátort jelenti
2017. júl. 22. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!