Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! 15 hónapos hányom 10óra...

SOS! 15 hónapos hányom 10óra óta hány, ha iszik az is kijön belőle van még anyatejem azt is kap, az is kijön belőle nem lázas, nem megy a hasa, de hallom hogy a hasa nagyon fortyog mit tegyek? Nem merek aludni se ő se laszik, mert sokat hány

Figyelt kérdés
2013. dec. 19. 23:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
54%
Ügyelet
2013. dec. 19. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
55%

Szerintem hagyd kitisztulni a gyomrát, viszont azt jól teszed, hogy az itatással próbálkozol, de csak kortyonként add neki, úgy nagyobb az esély, hogy benne marad.


Nem ronthatta el a gyomrát? :(

2013. dec. 19. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
55%
nos a vírusfertőzés nálunk mindig így kezdődött: amikor az ügyeletes orvost kihívtuk, azt mondta: hányás után 6(!) óráig SEMMIT nem adunk. Utána kortyonként (vagy kanalanként) HIDEG vizet! egészen hideget.
2013. dec. 19. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Hát nálunk is volt ilyen árvirrasztott-áthányt éjszaka :(

Reggelre jobban lesz, legalábbis nálunk így szokott lenni, éjszaka kb fél óránként hányt legutóbb is, éjféltől reggel 7-ig kb, addig inni sem volt hajlandó, utána kezdett inni csak. Hideg cukros-sós teát a legjobb ilyenkor adni neki. És picit, azt mondják hányás után 10-15 percig nem szabad, mert ingerli a hányást. Utána pedig kortyonként, bár én ki tapasztaltam, hogy a 20 ml még gond nélkül benne szokott maradni, tehát annyit kap egyszerre, és negyed óránként itatom. Napi 500 ml folyadéknak kell ténylegesen benne maradni, ha ez nincs meg, akkor infúzió, különben kiszárad. Úgyhogy írni szoktam, doki javaslatára... Most fölösleges ügyeletre rohangálni még, majd reggel ráértek szerintem...

Vedd magad mellé a picurt, pihenjetek együtt lehetőség szerint...

2013. dec. 19. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
15perce hogy kihivtuk az ügyeletet.
2013. dec. 20. 00:11
 6/12 anonim ***** válasza:
Majd írj, hogy mit mondott a doki! Jobbulást a kicsinek!!!
2013. dec. 20. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Most elaludt de előtte hányt,már olyan kimerült szegénykém,bölcsibe is volt ma.

oké irok:)

2013. dec. 20. 00:50
 8/12 anonim ***** válasza:
60%
mit mondott az orvos? remelem jobban van szegenyke
2013. dec. 20. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
és ügyelet után bevitted a bölcsibe?hát,azért azt nem tettem volna..
2013. dec. 20. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

(nem 9,bölcsiben volt csütörtökön, és este lett beteg, és kihívták csüt. este az ügyeletet.)

Remélem, jobban vagytok!

2013. dec. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!