Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Barátom mindig fellhúzza...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom mindig fellhúzza magát, de vajon miért?

Figyelt kérdés
Nem lenne rá oka,nincs oka rá,de azt mondja mindig én meg az édesannya aki fellhúza,de nagyon csendes,jó szívű lány vagyok,ezt már ő is tidja,már lassan négy éve ismerjük egymást,de még is sokszor úgy érzem ,hogy nem fogná fell,hogy rendes nővel ismerkedett meg,ez nem egoból mondom.De ha olyan lennék,mint pl nagyszájú vagy valami,akkor is így viselkedne velem?Tudja,azt nagyon jól,hogy más lány vagyok mint a többi akkor miért vádol is folyton valamivel,meg sokszor azt mondja,hogy hazudok pedig Neki sem tudnék hiszen szeretem.Ennyire nem ismerne?Vagy mi a baj,folyton ő sértődik meg,amikor nekem kéne.
2017. júl. 22. 17:39
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért vagy vele?
2017. júl. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert szeretem,de vajon miért ilyen mivel tudom en felidegesíteni,de ha nem szeret akkor miért hazudik,meg miért jatszott velem
2017. júl. 22. 17:42
 3/6 A kérdező kommentje:
Már egy párszor megkérdeztem tőle,de nem adott értelmes választ
2017. júl. 22. 17:44
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát akkor döntsd el, hogy tényleg egy gyenge idegzetű emberrel akarsz együtt élni, hogy jó-e, ha sohasem tudhatod, hogy éppen mikor lesz ideges valami hülyeség miatt.
2017. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

sok az a 4 év, hidd el.

a legtöbb kapcsolat pont ebben az időszakban fut zátonyra.

vagy túl élik, vagy külön vállnak.

egymásra unnak a társak, ami egy idő után már átfordul gyűlölködésbe és utálkozásba.

ha sokáig megy ez tovább akkor jobban teszed ha elhagyod.

tudom nehéz dolog, én azt gondoltam egy 7 éves kapcsolat alatt, de túl lehet élni és utána is meg lehet találni a boldogságot.

2017. júl. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Múltkor is azzal vádaskodott,elég kemény vád volt,hogy biztos más csávonál voltam,de nem hiszem el a vak is látja,ebben is,hogy milyen nő vagyok,akkor miert mond ilyeneket nincs is önbizalmam,nem hogy megcsalnam massal.És ez valahogy annyira szíven ütött pont akkor voltam rosszul és még ilyeneket mond,nem is az ájulásommal foglalkozott.
2017. júl. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!