Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyák! Hol találko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedülálló anyák! Hol találkoztatok a mostani párotokkal?

Figyelt kérdés

Egyedül nevelem a 2 éves kisfiam,segitsem semmi.


Fogalmam sincs hol lehetne ismerkedni,úgy érzem sose lesz már senkim,magányos vagyok.


Ősztől bölcsis lesz én meg megyek dolgozni,ahol csak nők dolgoznak majd.


Diszkóba,buliba nem járok,nem tudom kire bizni a gyerköcöt,munkahelyemen nem lesznek férfiak h ott ismerkedjek. És amugy is rohanás lesz minden nap előre látom. Bölcsi-munka-bölcsi-bolt-főzés-esetleg játszótér,biztos értitek.


A játszóterekre sem járnak olyan férfiak akik kapcsolatot keresnek.


Társkeresön fent vagyok,de 99% szex kapcsolatot akar csak,nős... a maradék 1% komoly kapcsolatba gondolkozik,de ők nekem nem jönnek be


2017. júl. 22. 20:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Hát sehol! :)


Az egyedülálló anyák pont attól egyedülállóak, hogy jelenleg NINCS párjuk. Akinek van, az nem áll egyedül.


A kérdés lényegi részét passzolnám - értem én a problémát, de gőzöm sincs, hogy hol találhatnál párt. Talán épp itt - talán a boltban, sorbanállás közben? Bármi megtörténhet - már persze ha kicsit segítesz is annak a sorsnak.

2017. júl. 22. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
legyél kitartó a társkeresőn. sajna a 2 gyerköc hátrány, de ne ijedj meg a szexkapcsolatoktól. A társkereső szexkapcsikból jöhet ki jó dolog. A bemutatkozásra nagyon figyelj oda, hogy tudják, hogy te mit szeretnél. A szerelem simán beüthet, de te szerintem már mindig anyuka leszel elsősorban.... így akár más preferencia is lehet a társkeresésben.
2017. júl. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!