Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mire gondolnátok, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mire gondolnátok, ha párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

Nála voltam tegnap , együtt aludtunk.

Estefelé kapott egy üzenetet (skype), tök elkezdett elkomorodva írni mint a gép, láttam rajt, hogy onnantól mint akit meglőttek, nagyon rossz kedve volt, pont utána sétáltunk, csak hümmögött mindenre, flegma volt, elképesztő furán viselkedett, amint hazamentünk megnézte a telefont, hogy kapott-e választ gondolom, de úgy vettem ki nem, mert lecsapta a telefont, és morgott valamit...

Utána amint kapott választ akitől várta, már kapott a telefonért, mintha 1 percet sem várhatna azaz üzenet, de nem válaszolt.

Rá nem sokra minden a régi volt, mint előtte, de engem rendesen meglepett ez a kiakadása, és , hogy nem szólt róla, de kérdeztem, és mindent megbeszélünk.

Nem írt úgy senkivel, miközben ott voltam, aki gyanús lenne, telefont előhagyja, pedig láttam nem törölt semmit, képernyőn olvasta le, és után több időre ott hagyta, pedig tudom a kódját előttem írja be, nem tűnik valami titokzatosnak, azon nézünk filmet, vagy épp visszaír mikor ott vagyok..Mégis ez tök meglepett, attól is félek, hogy nehogy olyan titka legyen, amit azért nem mond el, mert fél hogyan reagálnék, de mi ilyen lehetne?


2017. júl. 23. 08:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudnám mire vélni, és rákérdeznék, hogy kitől kapott üzenetet, mert látom, hogy rossz kedve lett tőle, baj van-e. :)
2017. júl. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Kérdeztem, azt mondta nincs.

Nőre azért nem gyanakszom, mert lenne feltűnő jele, minimum az, hogyha látom írt neki valaki olyan,de nem törli, hogy viszi magával mindenhova, nos 2 alkalommal is ott hagyta még az este, leginkább attól félek, hogy olyan valami volt, amit azért nem mer elmondani, mert félne, hogy szakítanék, vagy akármi.. Természetesen lehet haverjával valami titok, amit szeretne haverja ha nem kotyogna ki, nem tudtam én sem mire vélni sajnos

2017. júl. 23. 10:12
 3/8 anonim ***** válasza:

Most akkor megbeszéltétek nem mondta el. Elnézést ha én olvastam hiányosan.


Beszéld meg vele ezt. Kívánd neki legjobbat, megtanuljon függetlenül boldog lenni.

2017. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát nem mondta el, de rá félórára minden rendben volt, mintha csak akkor éppen történt volna valami, remélem majd idővel fény derül rá
2017. júl. 23. 13:02
 5/8 anonim ***** válasza:
Velem volt hasonló. Családtaggal történt valami és az ilyen témákat nem szeretem egyből közölni, mert zavar, ha látványosan sajnálnak.
2017. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hasonlóra gondolok, a megcsalás máshogy néz ki, sosem látom, hogy vinné a telefonját, vagy nem mutatná meg
2017. júl. 24. 17:57
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát én azért exekre gyanakodnék.kiderült valami azóta?
2017. júl. 28. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem, nincs semmi furcsaság.

Első barátnője vagyok

2017. júl. 28. 14:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!