Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Ti mit gondolnátok ha a...

Ti mit gondolnátok ha a randipartneretek így viselkedne?

Figyelt kérdés
Ő keresett titeket. Találkoztatok egy hete. Örült, kezdeményezte a következő randit. Azóta persze írt, hívott, meg hogy tali... ma, de tegnap óta el van tűnve. Fb-n aktív. És nagyon lelkes volt szenteste előtti napig. Most pedig el van tűnve.
2014. dec. 25. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Meglehet, hogy hamyagoltad?
2014. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
karácsony lehet van programja fb elött aktív .. mobilról is lehet és akkor nem is látja.
2014. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Hanyagoltad#
2014. dec. 25. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Én kerestem őt. Tegnap is írtam neki hogy Boldog Karácsonyt, és kérdeztem is milyen a napja, meg se nézte.
2014. dec. 25. 11:28
 5/16 A kérdező kommentje:
Múltkor is, reggel írtam neki, és másnap válaszolt...
2014. dec. 25. 11:29
 6/16 anonim ***** válasza:
Telefonszám?
2014. dec. 25. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
kéreti magát:d
2014. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
Hát én azért kivárnék karácsony utánig azzal, hogy ezen gondolkozok, mert ja manapság az okostelefonokkal lehet folyamat aktív a face miközben egy pillanatra se néz rá hanem a családdal tölti a karácsonyt, szóval várj néhány napot és ha azután se reagál arra, ohgy írtál neki facen ráérsz utána gondolkozni ezen.
2014. dec. 25. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nincsen családja, ezért beszéltük meg a mai napot. Tegnap még posztolt, likeolt mindent fb-n, de engem már nem keresett, és nem nézte meg az üzenetem.
2014. dec. 25. 11:31
 10/16 anonim válasza:
Ha nincs családja akkor meg nem biztos, hogy annyira jó meg vidám a lelkiállapota így a legnagyobb családi ünnep közepén, szóval ugyanazt tudom mondani, hogy ne ezen rágódj így Karácsonykor, hanem pihentesd 1-2 napig.
2014. dec. 25. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!