Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fér bele nálatok egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fér bele nálatok egy kapcsolatba, hogy a párotok ellenkező nemű barátja van?

Figyelt kérdés

Értem itt ezalatt azt, hogy titkaik, mintha barátnők lennének, illetve mikor összevesznek valamin ugyanúgy sír, vagy rossz kedve van, mert elmondása szerint, ez nem hasonlítható máshoz, mert ez a fiú is egy darabja az élete részének, és ha ő bántja meg, vagy ő tesz olyat, olyan nagy dolog, mintha a barátnői között van zűr, vagy a párja között.

Belefér ez a nagyon közeli viszony? Nektek van ilyen közeli viszonyú barátotok, nem vagytok rá féltékenyek?


2017. júl. 23. 09:25
1 2
 1/14 LazyJones ***** válasza:
100%
Belefér, és volt is ilyen nő az életemben. Ha akartam volna tőle bármit, megtettem volna akkor, amikor egyedül voltam, és nem a barátom lenne.
2017. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudok féltékenységet érezni, nem számít a kapcsolat szempontjából, hogy milyen neműek a párom batátai.


24f

2017. júl. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Mind tiszteletet gondolok azok iránt, akik így vannak ezzel, nekem sosem ment.
2017. júl. 23. 09:35
 4/14 LazyJones ***** válasza:
Próbálj meg arra gondolni, hogy VALAMIÉRT veled van. Ha érzelmileg és testileg is ott lenne neki ez a barát, miért lenne veled, és nem vele?
2017. júl. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Mert talán belé is szerelmes, csak magának sem vallja még be, mert mondjuk a srác nem kezdett még felé?
2017. júl. 23. 09:46
 6/14 LazyJones ***** válasza:
100%
Nem szeretnék nyers lenni, de ha ennyire érzelmi analfabétának érzed a barátnődet, minek vagy vele? Magának sem vallja be? A pasi nem kezdeményezett? Ott vannak egymásnak, ha minden adott, gondolod, hogy veled maradna, aki arra sem képes, hogy megbízzon abban, aki vele van? Ennyire nincs semmi önbizalmad és magabiztosságod? LEGYÉL JOBB mint a másik srác, és fogadd el, hogy az emberek nem egyformák. Ha meg váltani akar, hidd el, hogy váltani fog - de akkor meg élvezd ki ezt az időt, amíg tart, és ne tedd ezt is pokollá feleslegesen.
2017. júl. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
59%

Ameddig betartja a jóízlés határait és nem keveredik vele kétes szituációkba, addig annyi legyen neki amennyit csak akar. Azt azért megjegyzem, hogy vannak nekem is ennyire közeli barátom és egy sem ríkatott meg és én sem őket. Aki miatt gyakran kell pityeregni, az már nem biztos, hogy barát.

31/f

2017. júl. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Kérdező!


Halgass a hatosra.


Magam azt valószínűsítem, h neked igen gyenge lábakon áll az önbizalmad. Az önbizalomhiányon alapuló féltékenykedés és/vagy a párod viselkedésének beszabályozására tett kísérletek meg tudják ölni a kapcsolatodat.


Javaslom, dolgozz magadon. Nyugodtabb, stabilabb leszel, őt nem nyaggatod, és nőni fogsz a szemében.

2017. júl. 23. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszi.

Az a baj én is azt nem értem, hogy fiú barát miatt sírni? Összevesznek,majd kibékülnek, újra beszélnek, nem dől össze a világ, hogy lett egy kis nézeteltérés

2017. júl. 23. 10:16
 10/14 anonim ***** válasza:
Belefér, amíg nem vele akar megcsalni, addig nem problémázok ilyen miatt. Én is barátkozom ellenkező neműekkel, kapásból olyan szakmát tanultam, ahol az ellenkező neműek vannak többségben.
2017. júl. 23. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!