Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak itt olyan férfiak,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak itt olyan férfiak, akik inkább a magányt választják párkapcsolat helyett, mert úgy érzik a párkapcsolatnak több hátránya van, mint előnye?

Figyelt kérdés
Miért nem éri meg párkapcsolatban élni szerintetek?

2015. júl. 25. 20:32
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A magam ura vagyok, nem kell megfelelnem senkinek.
2015. júl. 25. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
61%
Nő vagyok és sokszor ugyanezt érzem, de én elég elcseszett vagyok sajnos. Nyilván valószínűleg más dolgokért gondolom ezt,mint például egy férfi, de nekem eddig 2 komoly kapcsolatom volt, de egyikben se éreztem magam olyan jól,mint mikor egyedül éltem.(remélem nem baj, hogy írtam):)
2015. júl. 25. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ilyen vagyok kicsit, azért kicsit, mert csak részben tudatos ez. Egyszerűen nincs a környezetemben korom béli nő, akivel lehetne bármit is kezdeni. Ha van, akkor pedig mindig az esküvői terveiről beszél a vőlegényével. :'D Verjem bele...:'D Szóval most egyedül vagyok egy ideje már, aztán majd lesz valami, vagy nem. Annyira nem izgat.
2015. júl. 25. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
54%
Nem mindenkiért érdemes föladni az "egyedüllét" előnyeit. De ha betoppan az a Valaki, akkor idáig mindig simán feladtam :-)
2015. júl. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Itt nyújtózkodok :))))))))
2015. júl. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Sok esetben nem választás kérdése sajnos...


Amúgy ez az életmód sem rossz, annyiból semmiképp, hogy rengeteg dologra van időm, nem kell máshoz igazítsam az életemet. 8 óra munka, 8 óra pihenés, 8 óra szórakozás (vagy éppen magány amikor rájön az emberre).

2015. júl. 25. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Van
2015. júl. 25. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Amíg normális nőt nem találok addig egyedűl leszek és keresem az egyettlent,addig vannak haverok akikkel sörözgetek, van rengeteg hobbim és a munkám.
2015. júl. 25. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Jelen.

Megpróbáltam (jó hosszan) kifejteni, hogy miért vagyok így, de visszaolvasva elég zavarosnak tűnt, ezért inkább kitöröltem és csak annyit írok helyette, hogy idegen tőlem egy másik emberrel való annyira szoros kötelék, amit egy párkapcsolat jelentene és igényelne. Egyszerűen csak így természetes nekem és kész.

2015. júl. 25. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!