Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti megnézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megnézitek a miniszoknyás nőket? Mindegy, hogy mekkora a combjuk?

Figyelt kérdés

Nyáron előjönnek a miniszoknyák és sortok, amit úgy vettem észre, hogy a férfiak szívesen vesznek :D


Én úgy gondolom, hogy a tényleg ultramini szoknyák csak a nagyon vékony lányoknak állnak jól. Egyetértetek? Vagy akkor is megnézitek a lányokat, nőket, ha a kicsit vastagabb combjukat mutogatják?

pl.: [link]


[link]



Kort is írhattok.



2017. júl. 23. 13:45
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%
Amiket linkeltél képeket azon egyáltalán nem látom, hogy vastag combja lenne a nőknek. Igazán formás lábuk van. Az a csúnya szerintem amikor fogpiszkáló lába van egy csajnak
2017. júl. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%

A férfiak sokféle típusú nőt megnéznek, jobban mondva megakad rajta a szemük, ha a nő csinos, és tisztában van az adottságaival és ehhez mérten öltözködik.

Aki kötözött sonkát csinál magából az hiába mutogatja magát, nem fog kiváltani belőlük semmilyen vonzalmat.

2017. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
79%
Nekem nem tetszenek a vékony lábak. Az jön be a legjobban, ha vastag, de formás, tehát nem zsíros, folyós, löttyedt. Sajna az ilyen ritka, és nem a miniszoknyás típusú lányoknál van. A miniszoknyás pálcikalábakat nem nézem meg :D
2017. júl. 23. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
14%
Az első az olyan mint egy nagyibugyi. A másik meg hónaljig felhúzta bakker, aaaannnyiiiraaa igééényteleeeen.
2017. júl. 23. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
60%
Ne a szoknyát nézd, hanem a lábaikat
2017. júl. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
A magas derekú szoknya egyáltalán nem igénytelen, hanem csinos és mostanság nagyon divatos, szóval szokd meg!
2017. júl. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

Majd minden nőt megnézek, ha nem kell rohannom.

Az én mércém szerint, eldöntöm egy ránézésre, jó, rossz szuper, hogy néz már ki, stb. Na és ennyi, tíz lépés után, már nem is emlékszem, mit láttam. Úgy is, a párom az, akihez hozzá akarok bújni.

2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Csak a formás combokat nézem (mindegy, hogy vastag-e) meg igazán, a pálcika vagy fatörzs combokat már kevésbé.
2017. júl. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
22%

Én ilyeneken röhögni szoktam de ha nektek ez tetszik hát egészségetekre:

[link]

2017. júl. 23. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim válasza:
78%
Az igazi férfinak nem az fog számítani, mi van rajtad! 25/F
2017. júl. 23. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!