Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Ti megnézitek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti megnézitek a miniszoknyás nőket? Mindegy, hogy mekkora a combjuk?

Figyelt kérdés

Nyáron előjönnek a miniszoknyák és sortok, amit úgy vettem észre, hogy a férfiak szívesen vesznek :D


Én úgy gondolom, hogy a tényleg ultramini szoknyák csak a nagyon vékony lányoknak állnak jól. Egyetértetek? Vagy akkor is megnézitek a lányokat, nőket, ha a kicsit vastagabb combjukat mutogatják?

pl.: [link]


[link]



Kort is írhattok.



2017. júl. 23. 13:45
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%

a lábát nézem meg a szoknyás hátsóját.


V azért mert tetszik, v azért mert épp nem ;)


26/F

2017. júl. 23. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
44%
Meg, főleg ha szexi platformos szandit visel, vagy lapostalpú sarut, szandált, amiben látni az ápolt puha bőrrel felszerelt talpait. 😛
2017. júl. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
85%
Nekem az ennél vékonyabb comb nem is tetszik. Csak az ilyeneket nézem meg, ezek indítanak be.
2017. júl. 23. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
63%

Megnézem


Aki formátlan, vagy egy bálna és miniszoknyát vesz fel, szóval nagyon rosszul áll rajta, annak csodálom az önbizalm... ööö vagy vakmerőségét, nem tudom minek kéne hívni 😃


Akinek meg olyan alakja van hozzá, ami tetszik, vékony-formás, akkor pedig magát a látványt csodálom 😊

2017. júl. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
77%
Ha tetszik az összhatás, akkor meg. Akiket linkeltél, pont az eseteim. Tényleg ilyen jó alakod van? :D
2017. júl. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
77%

Egyébként az mennyivel gusztusosabb,mint amikor egy 40 kilós lánynak reng a combja a betonon?Mert reng ám annak is,ha régebben hirtelen fogyott,vagy csak nem sportol.

Egyébkénta nagyon mini cuccok annak állnak jól,akik feszesek és formásak.

2017. júl. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
74%
Női szemmel nézve is formásak a linkelt combok.A csontvázak max.a demonsteremben voltak Számomra érdekesek anatómiából.
2017. júl. 23. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
100%

ez a mutogatják kicsit szemet szúró. mintha csak azért hordanának rövidnadrágokat és szoknyákat, hogy mutogassák magukat. véletlenül sem a meleg miatt. :D

én pl nem szeretem a nyarat, kifejezetten gyűlölöm. a téli öltözködést szeretem. de akkor ezek szerint én is mutogatom magam, mert nem akarok még jobban izzadni, amikor már amúgy is rohadtul izzadós vagyok nyáron.

nekem bejön, amikor nem vékony lányok is felvesznek rövidnadrágot, esetleg crop top szerű felsőt hozzá. egy barátnőm szokott így öltözködni, pedig nem az a vékony testű. vonzó az önbizalma, és hogy nem foglalkozik vele, hogy most reng a combja vagy sem...

és azért dagadt és dagadt lány között is van különbség. vannak dagadt lányok akik igénytelenül öltöznek fel, nyilván az kevésbé szép látvány. de attól még hogy dagadt, lehet ízlése, és azok jól is nézhetnek ki. mégha nem is az az ideális test.

szóval szerintem bárkin nézhet ki jól, főleg bárki megteheti, hogy felvesz amit csak akar és tetszik neki.

a végletekig igénytelenek zavarnak csak. pl a vasútállomáson egy hete egy derékban ötször visszahajtott mini pamutrövidnadrágos lányt láttam, amiből szó szerint kifolyt a bele. elől rendesen lógott le. felül valami póló volt rajta, ami kicsi volt rá, felgyűrődött a hasán, és kilátszott a koszos köldöke. a lábán meg valami strandpapucs volt, amiben csupa kosz volt mindkét nagylábujja. szóval szerintem ez az a kategória, ami gusztustalan, és inkább ne...

2017. júl. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Jujj, ugyanúgy vagyok, mint az előttem szóló #18-as.

Nem tudom megérteni, hogy valaki hogy tud hosszú nadrágban járni még ebben a tikkasztó melegben is, ráadásul úgy, hogy a buszra is feljön vele, amin épp szauna van. Van néhány szép szoknyám és rövidnadrágom, és még azokban is megsülök, de tudom, hogy bikiniben is ugyanez lenne a helyzet, csak abban meg munkahelyre nem mehetek. XD


Az első ember, akit idén rövidnadrágban láttam, amikor áprilisban olyan meleg volt, pont egy dagi, narancsbőrös leányzó volt, és tudjátok mit? Nem érdekelt. Ő legalább nem sült meg (annyira), mert április lévén akkor én még naivan hosszú cuccot vettem fel reggel.


21/L

2017. júl. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Én csak a vékony, nagyon vékony miniszoknyás nőket, ill. a lábait nézem meg.
2017. júl. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!