Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyik napról a másikra elhagyo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyik napról a másikra elhagyott a legjobb barátom. Mit tegyek? A válaszokat köszönöm előre is, sokat segítenek.

Figyelt kérdés

Igazat megvallva, nem tudom hol kezdjem... így hát mondom amire épp gondolok.

Van egy "barátom" aki fiú. Mióta barátnője van nem is ír nekem. Mert régebben említett engem neki, hogy mindenről tud velem beszélni meg hogy "barátok vagyunk".


2017. júl. 23. 22:17
 1/4 anonim ***** válasza:
a csaj vetélytársat lát benned és ez az oka az egésznek, sztem
2017. júl. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szinte biztos, hogy a barátnő hatására szakította meg veled a kapcsolatot. Féltékeny rád és emiatt ráparancsolt a srácra. Amúgy sok mindent nem tudsz csinálni, ő a csaj mellett döntött. Majd ha szakítanak, akkor valószínűleg újra keresni fog.
2017. júl. 23. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem is csoda hogy féltékeny, rám mindenki az. A srác járni is akart volna velem ő maga mondta. Bárkit megkaphatnék akit akarok. De sosem kéne, barátként tekintettem rá mindig, és sosem jutna eszembe elvenni, nem vagyok ribi!
2017. júl. 23. 23:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Ez sajnos általában így szokott lenni. A pasinak kellett volna bemutatnia a barátnőjének és közös programokat szervezni, hogy megismerjen a lány és elfogadjon. Legalábbis az én barátaim így szokták. Ahogy én is bemutattam a páromnak a barátaimat és most már inkább közös barátok.

Szóval ezek szerint nem voltál neki annyira fontos.

2017. júl. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!