Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm elhagyott a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm elhagyott a legjobb barátom miatt! Most mit tegyek?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok, a barátom is, a barátnője(aki ugye az én barátnőm volt 3 évig) 18. Kb 3 hónapja szakított velem,azzal az ürüggyel, hogy talált valaki mást, és hogy meg akarja próbálni vele.Én ezt elfogadtam, mert hát én voltam neki mindenbe az első, rajtam kívül nem volt még senkije. Csak azt elfelejtette közölni, hogy a srác, akiért elhagyott, az egyik legjobb barátom. Előtte való nap(mint ez kiderült) azzal a barátommal buliztam,és idézőjelben sírtam el a bánatomat, aki elvette tőlem a nőmet.És minden lelkiismeret fudalás nélkül végighallgatta.Hát milyen barát az ilyen? Most mit tegyek? Nem az fáj igazán, hogy elvesztettem az életem, nőt bármikor találok másikat, hanem inkább az, hogy a barátomat!
2010. jan. 1. 19:56
 1/8 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz tenni. A volt barátnőd és a barátod is átvágott téged, és hirtelen elveszítetted mindkettőt. Innentől kezdve, nincs miről beszélni. Felejtsd el őket! Majd a sors vissza adja nekik! Te meg próbálj meg valaki mással vigasztalódni!
2010. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
39%
Semiképpen sem szabad el keseredni kitartás szerintem menny el egy diszkóba és keres egy lányt egy éjszakás kalandra, kitudja még hosszab kapcsolat is lehet belölle.
2010. jan. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vagyok az egy éjszakás kalandok híve:S

Amúgy biztos jobb lesz nélkülük, de hogy a barátomat elvesztettem, nagyon rosszul esik.

2010. jan. 1. 20:07
 4/8 anonim ***** válasza:
20:00 órás válasz: mekkora marha vagy te... vagy még mindig be vagy rugva?
2010. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Csak a legrosszabb rémálmaimban képzeltem el azt eddig, ami most veled történt. Kövesd nyomon a kapcsolatukat ezután is.

Ha a barátodnak még nem olvastál be, vagy csak simán nem szóltál, hogy nem kellene elszeretni a legjobb barát barátnőjét, akkor ne is szólj neki róla, hogy tudod. Szerintem téged is érdekelne, hogy mikor vallaná be magától.

2010. jan. 1. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Még mindig? Be sem voltam.
2010. jan. 1. 20:13
 7/8 anonim ***** válasza:

Kérdező!

Azt nem neked írta a harmadik válaszoló, amit írt!

2010. jan. 1. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Nem baj.

Am se vagyok képben...

Írok majd elég baromságot.

2010. jan. 1. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!