Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ismerkedtetek meg a bdsm-el?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy ismerkedtetek meg a bdsm-el?

Figyelt kérdés
Aki azóta jártas benne hol ,hogy talált rá partnert hogy ki tudja próbálni?

2017. júl. 24. 08:36
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Utolsó neked milyen tapasztalataid vannak?

Érdemes pixien vidékről Debrecen környékéről is regizni,milyenek a csajok?

2017. júl. 25. 08:37
 12/17 A kérdező kommentje:

Jól látom hogy nem lehet pixien lakhelyre keresni?

Mondjuk mèg a keresőt sem találtam meg.

2017. júl. 25. 10:12
 13/17 anonim ***** válasza:
72%

16 évesen akkori pasim megkötözött és nagyon megtetszett, bár kicsit féltem, de nem élt vissza a helyzettel. Vele vége lett, majd 20 évesen másik pasim is ilyen beállítottságú volt, vele már merészebb dolgokat is csináltunk, igazi bilincsek, kiadós fenekelés, kötözés több pozícióban. Csak mindig én voltam a szenvedő alany.

23L

Szerintem minden második emberben ez benne van, max csak ki meddig mer elmenni.

2017. júl. 25. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudok sokat segíteni a pixievel kapcsolatban, mert szub nőként csak regisztrálnom kellett, és elárasztottak az üzenetek. Nem használtam a keresőt. Az első rögtön rám írt ahogy regisztráltam, vele kezdtem el először beszélgetni, vele is jöttem össze. Két hétig voltam fenn, két randim volt, de az első elrabolta a szívemet, úgyhogy mellette döntöttem. Fogalmam sincs, van-e kereső vagy nincs.
2017. júl. 25. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%
12evesen neten kezdtem utanajarni, aztan 17evesen egy akkor mar tapasztalt kiscsaj vezetett be, mondjuk, hogy a baratnom volt.
2017. júl. 26. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Volt egy alkalmi több ejszakás partnerem akivel kicsit belelostóltam de sajna azóta sincs ! Mint pasiként nagyon nehéz ilyen partnert találni!
2017. aug. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
51%
Afganisztánban szolgáltam, mikor az orosz erők őrizetbe vettek. Egy elég dögös kihalgató tiszt hölgyeményt kaptam, és én is nagyon szimpatikus voltam neki. Egymásnak estünk, de a kamerának is kellett adni valamit, ezért bdsm-ben nyomtuk. Ha érdekelnek a részletek, írjatok! :)
2017. aug. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!