Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elvált anyukák, akiknek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elvált anyukák, akiknek sikerült találniuk rendes társat, hol ismerkedtetek meg?

Figyelt kérdés
Mennyi idősek voltak akkor a gyerekek? hogyan tudtátok megoldani az ismerkedést, találkozást? kölcsönösen elfogadták egymást?
2017. máj. 7. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Kozos ismeros reven ismerkedtunk meg,neten,masik orszagban elt mint mi,2 es 4evesek voltak a gyerekek akkor

Jott 2-3hetente hetvegere,amikor csak tudott,napkozben 4esben csinaltunk programokat,altatas utan ketten,neha jott bebiszitter es kimozdultunk,de altalaban lakasban,aztan osszekoltoztunk.


Nagyon kicsik voltak a gyerekek es nagyon nyitottak,mindenkit megszeretnek aki kedves veluk.A parom eleinte "csak" jo neveloapa szeretett volna lenni,mostanra mar kimondja h szereti oket. Lassan 2eve elunk egyutt.

2017. máj. 7. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hm 1 es jó volt olvasni a hozzászólásod. :)
2017. máj. 7. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1es! nagyon szerencsés vagy. Ritka férfi aki nemhogy elviseli, hanem még szereti is másnak a gyermekeit.

Jó olvasni, hogy létezik ilyen.

Az apukájukkal is van kapcsolata a gyermekeidnek? A válást feldolgozták, elfogadták?

2017. máj. 10. 08:10
 4/6 anonim ***** válasza:

A parom mindent alaposan megfontol, ezt is eldöntötte agyban hogy jol akarja csinalni, de azert be kell valljam az elejen volt par beszolasa, ami majdnem megingatott. Tenyleg tobb mint egy ev kellett h legalabb reszegen bevallja h megszerette oket, tovabbi 1 h ki is mondja nekik öszinten. Ugyh nem minden kezdodott rozsaszinul, sok melonk van ebben a kapcsolatban es iszonyatosan halas vagyok erte, amiert tultette magat a buszkesegen hogy mas gyerekei.


tartjak a kapcsolatot az apukajukkal, valas idejen a pici meg pocakban volt, a parom az egyetlen ferfi akivel együtt elt a kicsi, a nagyobb sem hianyolja az exferjemet, amikor igen, skypeon elerheto.


Nem vagyok benne biztos h szerencse kerdese, en melyen hittem hogy csaladban fognak felnöni a gyerekeim, mert semmi olyat nem tettem a hazassagomban, h ezt erdemeljem.Ez elott a kapcsolatom elott is volt egy srac aki nagyon szeretett volna minket, de en nem vonzodtam hozza. (nem is hitegettem soha, baratilag jott sokat). Szoval nem lehetetlen a dolog. Elsosorban tarsat keresnek a ferfiak szerintem, akivel jol kijönnek, tehat nokent kell hozzaallni a dologhoz, nem elvalt anyukakent.

2017. máj. 10. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

köszi utolsó

a gyerekek is szeretik/elfogadták őt? neki is van saját gyereke?

annyi kérdés kavarog bennem...

Szeretnék ismerkedni, de a gyerekemtől se szeretném elvenni az időt. És ha nem lesz kölcsönös szimpátia, stb...

És ha megint rosszul választok, aki esetleg bántja a gyerekemet. Nagyon nehéz helyzet.

2017. máj. 10. 16:42
 6/6 anonim ***** válasza:

Mennyi idos a gyermeked?


Rogton megszerettek igen.


Ugyanilyen vagyok de szerintem tulagyalod.Megfogalmazodott benned hogy parra van szukseged ahhoz hogy teljesebb eletet elj,innentol mindig hianyerzeted lesz,akkor is ha felaldozod magad a gyerekedert.

Tehat innentol nem kerdes hogy keresel.

Ha bejon vki arra erdemes,kolcsonos a szimpatia,akkor o majd nyilatkozik hogy erdekled-e gyerekkel.

Ha ez a lepcso is pozitiv es erdeklodik a gyermek utan,akkor kell csak azzal foglalkoznod hogy hogyan hozd oket ossze.A gyermek akkor boldog (pszichologussal beszeltem at) ha az anyja boldog es kiegyensulyozott.Nagyon ritkan olvasok olyan tortenetet h a gyerek nem jott ki a valasztottal,ez altalaban tinedzser koru gyerek aki onzo modon csak a sajat erdeket nezi.Legtobb esetben a gyerek is profital abbol, hogy tobben szeretik,tobben foglalkoznak vele,van apamintaja aki jo esetben ugy banik az anyukajaval,ami kovetendo minta lesz majd az o parkapcsolataiban.


De ami szerettem volna irni neked, hogy ha nyitott vagy ra,epp eleg az ha ismerkedsz,kotetlenul es amikor komolyodik,akkor vonod be a gyereket.Mar az hatalmasat dobna az onertekeleseden ha ujra jo nonek talalnanak:)

Csak akkor kell leelned egyedul az eleted ha ezt szeretned.


Csak "hangosan" filozofalgattam,remelem nem tunt okoskodasnak:)

2017. máj. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!