Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ismerkedtetek már olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ismerkedtetek már olyan pasival aki nem annyira tetszett külsőleg de aztán kapcsolat lett belőle?

Figyelt kérdés
A helyesebb pasikat nem érdeklem. Tapasztalatokat kérnék szépen!

2017. máj. 22. 15:28
 1/6 anonim válasza:
64%
igen, volt. elég hamar szakítottunk mert ha nem vonzódsz hozzá testileg, lehet hogy szereted a személyiségét, de nem lesz komolyabb egy jó barátságnál, nem fogod kívánni, hacsak idővel nem szereted meg a külsejét
2017. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Össze ugyan nem jöttem vele, mert voltak akadályozó tényezők, de nem volt az esetem, mégis sikerült belezúgnom.

Utána kegyetlenül helyes pasinak tartottam, főként a mosolya miatt.


Ne az olyanokat kergesd, akik nem utánad érdeklődnek! Csak időpazarlás.

2017. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mindkét párommal így jöttem össze. És egy idő után már valahogy vonzónak láttam őket ahogy egyre jobban megismertük egymást.
2017. máj. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, a személyisége az elejétől kezdve nagyon tetszett, úgyhogy randiztam vele. Több éve együtt vagyunk, azóta a külsejébe is beleszerettem, most már azt is vonzónak találom.

Persze lehet, hogy mázlim volt. Valószínűleg sok olyan van, hogy később sem tetszik meg az illető külsőre. Hitegetni nem korrekt ilyenkor a másikat, meg azt hazudni, hogy bejöm, de úgy gondolom, érdemes esélyt adni a dolognak.

2017. máj. 22. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Első ránézésre külsőre kicsit sem jött be, de azt sem mondanám, hogy taszított (ebben az esetben azt gondolom, hogy nagyon nehezen alakul ki kapcsolat). Viszont a személyisége, a látásmódja, az értékrendje, amit képviselt szimpatikus volt számomra. Majdnem két éves kapcsolat lett belőle és a szakítás oka egészen más volt.
2017. máj. 22. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Jaja, volt ilyen:) Mikor először találkoztunk az akkori munkahelyemen egyáltalán nem tetszett, kicsit se. Mások azt mondták róla hogy tök helyes pasi, én meg röhögtem magamban mikor megláttam, hogy érdekes ízlése van egyeseknek ha őt helyesnek mondják:D Viszont sokat beszélgettünk mert olyan helyzetben voltunk (összezárva) hogy rá voltunk kicsit kényszerülve. Aztán később felvett fészre, a munkahelyen is összefutottunk még párszor majd egyik nap a fészen talira hívott. Elmentem de csak mint barát. Nem tudom miért, valószínű azért mert kezdtem megkedvelni már másképp néztem rá. Mikor hazamentem a taliról felhívtam a barátnőmet és mondtam neki hogy nem is rossz pasi, most valamiért tetszett. Aztán többször taliztunk és végül össze is jöttünk. Az a fura hogy számomra akkor ő lett a leghelyesebb pasi a világon, teljesen elvette az eszem és még most évekkel később is (már nem vagyunk együtt) úgy gondolom nagyon jó pasi pedig tudom hogy elsőre nem tartottam annak. Szóval hogy elsőre hogyan látod az nem mindig mérvadó. Mondjuk azt hozzá teszem hogy a vonzalom köztünk meg volt onnantól kezdve mikor először talizni hívott.
2017. máj. 22. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!