Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nőgyógyászod viselkedését...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőgyógyászod viselkedését értelmezted már úgy félre, hogy kezdeményeztél emiatt?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy milyen helyzetben volt, ez és mi lett a vége.
2017. júl. 24. 13:25
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem.

Mondjuk mindkét nőgyógyászom min. 20+ évvel volt idősebb nálam és nem az eseteim sem :D. Mondjuk ha viszonylag korombeli és tetszene is, is megpróbálnám elhessegetni a gondolatot, mert mi nők alapvetően hajlamosak vagyok arra sztem, vagyis párunk, hogy minden alapvető kedvességbe azt lássuk bele, hogy "jaj, tetszem neki"... rohadt ciki lenne, ha mégsem, és amúgy sem egészséges lelkileg az orvosoddal összegabalyodni.

2017. júl. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Sunshinedoll ***** válasza:
51%
Nem, két nőgyógyásznál voltam eddig, de mindkettő professzionális orvos volt. Nyilván, amint észrevenném, hogy egy orvos nem megfelelően viselkedik, felkelnék és kisétálnék. Nagyon allergiás vagyok arra, ha valaki visszaél a helyzetével orvosként, tanárként, terapeutaként, főnökként, akármi.
2017. júl. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.

Csak egy másik kérdés miatt merült fel bennem ez. Olvasgattam, és elmerengtem rajta, hogy vajon mikor túl bizalmas már egy orvos-beteg kapcsolat.

2017. júl. 24. 15:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!