Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan kezdeményeztél férfikén...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kezdeményeztél férfiként először szexet új csajjal?

Figyelt kérdés

Volt egy egyéves kapcsolatom ahol jó formán a csaj kezdeményezte az első szexet - és azzal is akivel megcsalt - tehát indirekt megszabadultam attól, hogy talán vissza utasítja ha én kezdeményezem.

Lényeg, hogy most egy másik lányról van szó, akit egy hónapja ismerek és hát úgy érzem szívesen kezdeményezném a dolgot, de mi van ha nem akarja - még? - és csak hülyét csinálok magamból? Mit kezdjek ezzel a félelemmel? Hogy csináljam, hogy ne jöjjek ki perverz disznónak és mégis kedeményezzek? Félek attól, hogy elítél és megutál.

21/f



2017. jan. 7. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
24%

[link]

Én pont így csináltam ;)

2017. jan. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Beszélgetésből ölelés, ölelésből cirógatás, puszi, aztán csókolózás, szép lassan, mint a nyálas filmekben, ami azért, néha bejön. A hév (nem a 8-as!) magával ragadt és vad csók után már a bugyiban volt a kezem. Nem tiltakozott, ergo igennek vettem és... azt érezni fogod basszus!!
2017. jan. 7. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Lehet hülye vagyok, de nekem az az igen mikor ő "nyúl utána." :)))
2017. jan. 7. 23:12
 4/7 A kérdező kommentje:
1-es, ezt ki fogom próbálni :)))))))))
2017. jan. 7. 23:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Szerintem két eset van, vagy egyértelmű a szitu, vagy neked kell kezdeményezned. Minden eset más, de azzal nem veszítesz semmit, ha te akarod és a lány még nem áll készen, akkor semmi gond, legközelebb. Van, akit meg is kérdezhetsz, hogy akarja-e.

Ha besértődik ezen, vagy többször elutasít, akkor hagyni kell, ha meg szűz akkor sok türelem kell.

2017. jan. 10. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
jaj, 1x vártam egy szűzre egy évet aztán meggondolta magát. Még mindig szűz. :))))))
2017. jan. 10. 19:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Jujj, az mondjuk gáz. Én fél évet vártam, de szerencsére nem gondolta meg magát, viszont nagy kitartás kell és önuralom.
2017. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!