Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vannak ezek a hullámok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vannak ezek a hullámok bizonyos időszakonként?

Figyelt kérdés

Azt vettem észre, hogy vannak időszakok amikor a kutya se néz felém máskor meg 100-an megtalálnak és ismerkedni akarnak. Ráadásul ezt úgy, hogy senki nem tud rólam semmit, hogy van-e kapcsolatom épp van nincs. Ezek a férfiak többnyire idegenek számomra. Semmilyen kontaktusban nem vagyok velük.


Pl tavaly január-február környékén volt, hogy összejöttem egy sráccal és 2-3-an tuti, hogy be akartak próbálkozni pont akkor.

Aztán most is van egy ilyen időszak. Ennek a kapcsolatnak még április végén lett vége és 3-4 ember megint bepróbálkozott(volt aki plázában szólított le, volt akit korábbról ismertem). Olyan is van ezek közt, akikkel jó ha egyszer futólag találkoztam(pl liftben látott) és valahogy megtalált FB-n és írogat.


Azt eddig is tudtam, hogy mély benyomást hagyok a férfiakban, de amit egyesek művelnek már kicsit ijesztő számomra. A legrosszabb, hogy mindig megtalálják a legalkalmatlanabb időszakot és ugye akkor muszáj leépíteni szerencsétleneket, mert én se számítok egyszerre 100 hódolóra, hanem a legelsővel foglalkozok, ha szimpatikus.


2017. júl. 24. 18:09
 1/1 anonim ***** válasza:
Szoktak néha ilyenek miatt panaszkodni (nem értem miért), ilyenkor azt szoktam mondani, hogy 30 év múlva már nem lesz ilyen problémád. Tehát csak élvezd, hogy népszerű vagy.
2017. júl. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!