Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk ti hogyan reagálnátok ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti hogyan reagálnátok ha megtudnátok, hogy a barátnötoök bulimiás?

Figyelt kérdés
Fel eve vagyunk egyutt a baratommal de eddig meg nem mertem neki elmondani, hogy ilyen problemam van mert felek a reakciojatol. Jarok terapiara mar eleg regota de a stresszesebb idoszakokban sajnos kiujul mindig. Ti mit reagalnatok ra ha kiderulne? 21/L

2017. júl. 24. 19:15
 1/5 anonim ***** válasza:
44%
Elvinném mondjuk Szegedre az Odrobinához, hogy tárja fel a lelki okait és megoldási tervet csináltatnék vele. Megoldaná simán, amilyen profi az a nő.
2017. júl. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Hat nem tudom.... beszélnék a szüleivel hogy ne adjanak annyi zsebpénzt neki, így nem tud eljárni bulizni .
2017. júl. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Fél éve jártok, de még nem mondtad el neki?? :O

Látom, az őszinteség mennyire fontos a kapcsolatotokban.

Az életed része, ne szégyelld már.


Lehet, hogy most nagyobbat fogsz koppanni, mintha pár hónap után közölted volna vele. De kitudja. Minél előbb mondd meg neki!

2017. júl. 24. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Kicsit elszomorodnék, hogy eddig nem merte mondani, aztán megkérném, hogy mindig beszéljünk ha ilyen érzés felmerül benne, hátha tudok segíteni éppen az ilyen pillanatokban, meg szívesen belefolynék az egész terápiás folyamatba, ha annak van értelme.
2017. júl. 24. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is az vagyok, elmondtam neki, hogy régen sokat csináltam, most már csak ritkán (félévente 1-2 nap, az semmi).

Megértette, ennyi.


Ha kiderülne, az csalódás és a hazugság ronda dolog.

2017. júl. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!