Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet elfogadni, feldolgo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet elfogadni, feldolgozni és tovább élni egy "szakítás" után? Bővebben lent

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon lassan két évvel ezelőtt kezdődött minden. Rám írt egy férfi, egyszerre megtaláltuk a közös hangot. Nagyon visszahúzódó lány vagyok, így ez nagyon meglepő volt számomra. Jól éreztem magam, amikor beszéltünk.

Egyre többet és többet beszéltünk, rengetegszer átbeszéltük az egész napot.


Az új munkája miatt találkozni már nem nagyon tudtunk az utóbbi időben. Pár nappal ezelőtt, mint kiderült másba szerelmes már.


A jövőt is terveztük korábban. Költöztem volna érte, csak várjuk meg, amíg végzek az egyetemmel és ő is elköltözik otthonról és önállósodik.


Ez a jövőbeli terv nagyon hamar szerte foszlott nála. Teljesen megértem, hogy a távolság nehéz, viszont én kitartottam eddig és ezután is. Sosem szerettem még ennyire senkit. Nagyon nehezen nyílok meg ennyire.


Korábban is számtalanszor mondta és most is, hogy szeret és nem akar elveszíteni és beszélgessünk tovább. Viszont most már csak barátnak akar.

Ott volt a munkahelyén egy másik nő, akit korábban lehülyézett, meg milyen idióta. Most meg ő kell neki, mert közel van és hátha összejön, gyakrabban tud lefeküdni is vele.


A lényeg, hogy nagyon szeretem és nem tudom elfogadni ezt a helyzetet. Folyamatosan csak sírok, étvágyam sincs, életkedvem sincsen. Nem akarom elveszíteni, de barátja meg nem tudok és nem is akarok lenni. Többet érzek iránta nagyon.


Nem tudom, hogy mi tévő legyek. Hogyan tudnám elfogadni a helyzetet és feldolgozni? Félek, hogy nem fogo már szeretni ennyire senkit és nem tudok senkit sem közel engedni ezek után. Eddig is nehezen ment, de még jobban bezárkóztam talán.



2017. júl. 24. 19:33
 1/6 anonim ***** válasza:

Noss, nekem nem ezen az oldalon kezdődött semmi köze ehhez az oldalhoz.


De basszus hajszál pontosan engem írtál le ugyan az van nálam mint nálad tényleg ugyanaz csak fordítva én vagyok a férfi. De minden stimmel.

2017. júl. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon hasonló helyzet :)

Ami először is nekem segített kicsit, hogy megszakítottam vele minden kapcsolatot, én sem tudok csak a barátja lenni. Eleinte kegyetlen nehéz, hosszú távon jobb volt nekem.

A másik, hogy be kell látni, hogy lesz még ilyen. Én is feladtam volna bármit, kiköltöztem volna akárhova, stb. De ha egyszer nem akarja már ezt, akkor ez van, sok idő alatt, de elfogadtam. És már nagyon régóta nem hallok felőle, így könnyebb feldolgozni a dolgot, és időközben rájöttem, hogy ez lehet még így, csak rajtam múlik, nem csak ő volt az egyetlen a föld népességéből akivel ezt megélhetem. Rajtam is múlik, meg kell nyílnom jobban másoknak, de ha nem is ugyanilyen, lesz még más fontos az életemben, talán még jobb is :)

Szóval fel a fejjel, kitartás!

Tudom, hogy most nagyon nehéz, de próbáld meg lekötni magad, találkozz barátokkal, mozdulj ki sokat :)

2017. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a jó tanácsokat és a válaszokat!


Sajnos barátaim nem nagyon vannak. Sőt. Sosem voltam az a társasági ember. Ő volt az első, akinek meg tudtam nyílni és közel engedtem magamhoz.

2017. júl. 24. 19:55
 4/6 anonim ***** válasza:

A távkapcsolat hosszú ideig kevés párnál működik, általában erre a sorsra jut amit Te is írsz.

A távolság megöli a szerelmet, ez tény...


Gondolom alaposan átbeszéltétek már a kapcsolat lezárását, hiszen a volt barátod már új kapcsolatba is kezdett.


Gondold át,hogy megoldható lenne-e,hogy közelebb költözz, ha igen, akkor ezt beszéld át Vele, ha nem, akkor szerintem nincs miről beszélni.

A szex fontos alappillére a kapcsolatnak, ha ritkán találkoztok vélhetőleg ennek hiánya vezetett oda,hogy a könnyebben elérhető nőt választotta.


A szerelem utáni barátságban én sem hiszek, főleg ha ez az egyik fél részéről barátság, a másik fél részéről pedig szerelem.


Most nem hiszel benne, de idővel biztos enyhülni fog a fájdalmad.

2017. júl. 24. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Jelenleg nem tudnék költözni, mivel egyetemre járok. Így nincs olyan anyagi hátterem, hogy finanszírozni tudjam.

Viszont többször átbeszéltük már és tudtam, hogy költöztem volna érte. Bármit megtennék érte.


Nem beszéltük át a kapcsolat lezárását. Távolságra fogta. Majd kiderült, hogy fontos lett neki az a másik nő. Még nincsenek kapcsolatban, de ő ott van a közelben és hátha lesz valami köztük.


Az a vicces, hogy én érzem magam szánalmas lúzernek és selejtnek, miközben ő ismerkedett mellettem. Vagyis munkahelyén beszéltek sokat, de ismerkedésbe ment már át.

2017. júl. 24. 20:09
 6/6 anonim ***** válasza:

Jajj már ezért nem kell lúzernek érezni magadat, nem vagy az. Hipp hopp elfelejted majd, csak szakítsd meg vele a kapcsolat minden formáját!

Majd jön egy új szerelem is! Tudom most még hihetetlen, de így lesz.

2017. júl. 25. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!