Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan csókoljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan csókoljak, hogy ne legyen gáz?

Figyelt kérdés
23 evés vagyok és nem nagyon voltak kapcsolataim. Sokáig nem ismerkedtem. Nem is érdekelt meg minden bajom volt magammal. Kb 20 evés korom körül jöttem rá, hogy nincs velem semmi baj, max kicsit csendesebb vagyok, de nem mindig. És szerintem már késő. Mert nincs tapasztalatom. Ha kor
2017. júl. 25. 21:30
 1/7 anonim ***** válasza:
15%
Tartsd vissza smárolás közben a fingodat és akkor nem lesz gáz.
2017. júl. 25. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ha korombeliekkel ismerkedem, nem merem megcsókolni, mert félek, hogy bénának néz. Mert nekik több tapasztalatuk van, mert már 15 évesen elkezdték. Fiatalok meg nem vonzanak. Meg még válogatós is vagyok, de ez már más téma:D
2017. júl. 25. 21:37
 3/7 anonim ***** válasza:
Én is szoktam cidrizni ezen, de ne félj majd úgy is a helyzet hozza és azzal együtt lesz majd olyan amilyen. :)
2017. júl. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Legyél gyengéd, és érzéki. Próbáld meg ne elizgulni.

És ne arra gondolj, hogy mit rontasz el, hanem arra, hogy milyen nagyszerű pillanat ez :)

Ja, és sosincs késő!:)

2017. júl. 25. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Első randin úgysem kötelező a csók. Ha van folytatás, ott meg nem lehet gond vele, mert már olyan nagynak kell lennie a vonzalomnak, hogy elfelejtesz stresselni az aggodalmaidon 😃
2017. júl. 25. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

szerintem ez hülyeség kissé. azért a csókolózás nem olyan nagyon nehéz dolog, csak te már paranoiás lettél.

ha nem mondod szinte biztos, hogy nem veszi észre hogy neked az első.

vagy ha nem is úgy csinálod, ahogy ő vágyna rá akkor sincs semmi. max azt gondolja hogy te meg így szereted, de majd rájöttök hogy jó mindkettőtöknek. azért a lányok nem ilyen őrültek, hogy figyelik a jeleket meg hogy mennyire vagy tapasztalt, és tippelgetnek hány lánnyal csókolózhattál eddig ha ilyen a technikád. :D

2017. júl. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Tenyleg ne aggodj. A srac, akivel együtt vagyok az elejen elegge benan csokolt. Meg mondtam is a baratnömnek, amugy minden szuper, de csokolni nem tud. Fel sem merült a gondolata sem, hogy tapasztalatlan, inkabb az, hogy ö mashogy szereti (Mondjuk aztan kesöbb kiderült, hogy tenyleg azert nem csokolt jol, mert ö ugy nem szereti amit eröltettem, azota minden szuper ❤) Majd jön minden magatol, ha meg nem akkor meg kommunikalni kell.
2017. júl. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!