Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan küldtem el? Mi legyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan küldtem el? Mi legyen ezután?

Figyelt kérdés

Van egy férfi, akivel nagyon alakulóban vannak a dolgok. Tényleg, nagyon jól alakult eddig minden.


Nemrég jöttem ki a kórházból. Hosszú történet, de férfi van a dologban. Végig mellettem állt, és még most is, miután kijöttem.


A minap, mikor átjött hozzám az étkezés volt a téma. Mondta, hogy nagyon lefogytam, ennem kellene, gyorsabban is gyógyulnék. Ezzel tisztában vagyok, viszont alig megy le egy falat is a torkomon, mióta hazajöttem. Ezt meg is mondtam neki, mire rám förmedt, nem kicsit. Már-már kiabált velem, hogy nem akarja, hogy ne épüljek fel teljesen, anorexiás leszek, el fog veszíteni és még sorolhatnám. Kikelt magából.


Megijedtem, mert nem láttam még ilyennek. Elküldtem, mert nincs szükségem stresszre, valamint egy másik agresszív férfire. Attól tartok, hogy a későbbiekben (is), ha összejönnénk ilyen, vagy még rosszabb lenne. Főként, ha nem azt és nem úgy csinálnám, ahogy neki tetszik. De az is átfutott az agyamon, hogy ő is idegesebb, feszültebb mostanság és aggódik is. De ezek után nem tudom, mi legyen.


Ma írt, hogy jó lenne, ha átjöhetne valamikor megbeszélni a dolgokat.


Mi a helyes? Mit tegyek?



2017. júl. 13. 20:47
 1/7 anonim ***** válasza:
Az idegesség nem ok arra, hogy valaki agresszív legyen azzal, akit szeret, ha ez most előjött elő fog jönni későbbiekben is és nem alaptalanul félsz is ettől a dologtól. Te ismered mi nem dönthetünk helyetted.
2017. júl. 13. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lelkileg problémái vannak az Úriemberednek....
2017. júl. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem akarom védeni, de a munkahelyén is összejöttek a dolgok. Eddig minden olyan jól ment...
2017. júl. 13. 21:03
 4/7 anonim ***** válasza:

Magne-B6 kéne neki.


Nagyon aggódik érted, fél, hogy elveszit.


Neked pedig B12 vitamint kéne szedned, ez segit a hizásban.


Ez egy lassú folyamat, csak kezdj el enni.


Szerencsés vagy hogy melletted áll.


Hidd el csak nagyon aggódik és szerintem nem rád dühös hanem a "pasira".


De neked is meg kell értened, hogy akik melletted állnak nekik sem könnyü. Beszéljétek meg, mégiscsak melletted van és támogat. Adj neki lehetőséget, hogy megbeszéljétek.

Nyugtasd meg, hogy nem leszel anorexiás, csak idöre van szükséged.


Kéne melléd vki aki jóizüen eszik előtted. :)

2017. júl. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
53%

Ha az orvosod is mérges lesz butaságodon, akkor őt kitiltod a kórházból???


Sokaknál mások ostobasága egy atomrobbanást vált ki, ami nem ellene irányul, hanem tettére-nem tettére.A másik meg, hogy sokan csak így értik meg a lényeget.

Nálad is utólag dereng:DDD


Örülj, hogy számítasz valakinek emberként és nem csak ágymelegítőnek.

Aztán meg baj esetén egy gyáva és cincogó egeret akarsz magad mellett vagy, akire számíthatsz is ha kell....


Beszélj vele erről, akár e kérdést is mutasd meg.

Megbeszélve értelmes eredményre lehet jutni, de feltevésekre alapozva....hmmm...elcseszhető az egész.

2017. júl. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Utolsó nem a kérdező h.lyesége h nincs étvágya hanem a gondom psziho vagy szociopata pasi által átélt élmények következménye. Óvatosan a jó tanáccsal ezen helyzetben. Khm. Utolsó előtti voltam.
2017. júl. 14. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Gondolom szó javítva.
2017. júl. 14. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!