Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi játszódhat le benne/ a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi játszódhat le benne/ a fejében?

Figyelt kérdés

Tudom, nem láttok a másikba, nem ismeritek, de én sem annyira.

A helyzet az, hogy munkahelyváltás közben megismertem egy férfit, ő ment, én jöttem a helyére. Megmutatta a dolgokat, de közben láttam hogy zavarba van kissé, kerüli a szemkontaktust mikor vele szemben ültem:D

Eltelt két hét, gondoltam bejelölöm munka miatt, de hazudnék ha azt mondanám hogy nem tetszik mert egy helyes férfi számomra.

Rám is írt, beszélgettünk, de számomra meglepő módon felhozta a "találkozásunk" és végül is megerősítette azt amit láttam rajta:D

Sokszor leírta hogy nagyon szép nőnek talál, legalább 5x:D

Szóval tetszem neki.

Igazából tudom hogy hülyeség az hogy írnia "kéne", meg keresnie, de ha belegondolok azok után hogy ilyen hatással voltunk egymásra( közöltem hogy tetszik) meglep kicsit.

Utalt a találkozóra " szívesen segítek, de egy munkahelyen kívűli, más helyen történő találkozásnak mégjobban örülnék":D

Persze mondtam h szívesen, de a jövőhét folyamán lesz egy kisebb műtétem ami legalább egy hétre ágyhoz köt. Szóval ezt tudta, ennek ellenére nem mondta hogy akkor előtte.

Számomra rejtély, egy jóképű, jó munkahelyen dolgozó, sikeres férfiről van szó, eleve az meglepő hogy egyedül van, több nő ugrik már csak a pénzre is..értitek:D

Szerintetek közeledni fél, nem tudja hogy álljon hozzám, vagy más lehet a dologban?

Köszönöm:)


2017. júl. 26. 00:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy nagyon-nagyon szépnek talál, ezért nem mer egyből ugrani rád. Van hogy mások által átlagosnak mondott lányokat is elképesztően szépnek tartunk.

Vagy lehet csak nem olyan rámenős típus.

2017. júl. 26. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem, komolyan tervez és nem akar lerohanni.
2017. júl. 26. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi lenne, ha kicsit jobban ösztönöznéd? Lehet ő ilyen tipus.
2017. júl. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Én is gondoltam erre, bár kisse hihetetlen lenne, hiszen nem átlagosnak mondanám:)

Meg ugye elhívott nagyon hamar találkozni, ez meg nem azt jelezné hogy félős:D fogalmam sincs tényleg:D

2017. júl. 26. 08:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha írtad neki a kórházat, akkor szerintem úgy volt vele, hogy előtte nem akar hajszolni, majd utána visszatér rá.
2017. júl. 26. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

És mennyi idő telt el. Meg volt a kórház, vagy még csak meg lesz?


2 hét múlva jelölted meg. Én ilyenkor mindig ehhez igazodom.

Vagy is ha valaki gyakran visszaír, és tetszik, akkor próbálom tartatni az ütemet.

Vagyis simán megvárnám azt a hetet, amit kértél kórházasdi időnek. És csak utána írnék, hogy jól vagy-e.

Előbb biztos nem, mert tolakodásnak érezném. Kórházi látogatást szintén.


Szóval mennyi idő telt el?

2017. júl. 26. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Ezt kifelejtettem köszi!:)

3 nap telt el amióta nem írt, ami nem is érdekelne ha már beszéltünk volna párszor, de kevésnek érzem ahhoz képest hogy " oda volt értem":D

Jövőhéten lesz csak a műrét, de nem kell bent maradnom, nem is komoly, ezt tudja ő is:)

2017. júl. 26. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!