Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet hogy ő volt az igazi? 19L

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet hogy ő volt az igazi? 19L

Figyelt kérdés
Volt egy srác és megszólitott engem a boltban ahol dolgozom,rövid de kedves szövegel,mégis olyan kétértelmü volt akkor,de most rá 1 hétre rájöttem hogy nem volt szexuális jellegü hanem öszintén kiöntötte a szivét,és akkor én csúnyán kikosaraztam és elküldtem. De most meg úgy érzem hogy az igazit szalasztottam el,mert azóta állandóan rá gondolok. Mi lessz ha soha többet nem fogok vele találkozni? A boltba biztos hogy nem fog bejönni többször azok után ahogy elutasitottam.
2017. júl. 26. 21:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Helyébe énse mennék szóval ezt lehet buktad. De ha bejött miért utasítottad el?
2017. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is érzek hasonlót. De mi van,ha az a nem véletlen,hogy nem került az életedbe.
2017. júl. 26. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Remélem, hogy az volt. :p

31/f

2017. júl. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Sajnos Kérdező, ez többnyire jóval azután derül csak ki, hogy az illetőt elveszítetted. Én is így jártam, és nem telik el nap, hogy ne sajnálnám...
2017. júl. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
3 mondatból nem lehet leszűrni, hogy ő volt-e az igazi. Szerintem egyébként nincs olyan, hogy "az igazi". Szerintem több lehetőség is van arra, hogy valaki számodra az igazivá váljon. Úgyhogy van még esély. :)
2017. júl. 26. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!