Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha valaki az esküvőig vár a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki az esküvőig vár a szex-szel, az hozzámehet/menne egy olyanhoz aki már nem szűz?

Figyelt kérdés
A kérdés csak elvi
2017. júl. 27. 11:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen.Ez személyisdég függõ, hogy a másik milyen nézeteket vall.
2017. júl. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ha a nem szűz ezt kivárja, akkor nyilván.

31/f

2017. júl. 27. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem értem a kérdést. Mi az összefüggés ebben?
2017. júl. 27. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Vam egy olyan illető aki megígérte, hogy az esküvőig vár, de megismerkedett egy olyan illetővel akinek már volt előtte párja, le is feküdt vele. Aki az esküvőig vár azt nem zavarná, hogy a férjének/feleségenek nem az lesz az első alkalma?
2017. júl. 27. 11:45
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, ez csak a saját elképzelésem, nyugodtan cáfoljon meg bárki, de én azt tippelem, hogy aki olyan komolyan veszi a vallását, hogy vár az esküvőig, az már a párválasztásnál is olyan partnert keres, aki hasonlóan áll hozzá a dologhoz.
2017. júl. 27. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Embere válogatja. Ismerek olyan lányt, aki komolyan vette, hogy házasságig nincs szex, de két lábbal állt a földön, és elfogadta, hogy a párjának nem ő az első, pláne, hogy volt köztük kilenc év korkülönbség. És persze olyat is ismerek, akinek ez kizáró ok lenne.
2017. júl. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!