Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk, ti összejönnétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti összejönnétek egy sznob lánnyal?

Figyelt kérdés
2017. júl. 27. 21:36
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Nem gazdag a családom, de van jó munkám, és sokszor próbálok ki jobb helyeket, ahol komolyabb pénzt ott lehet hagyni egy mezei vacsorára. Szeretem a gasztronómiát, és erre szívesen is áldozok.


Ettől nem érzem sznobnak magam, nem eszem minden nap ilyen helyen, és az is igaz, hogy én már tényleg felnőtt vagyok, és a saját pénzem költöm erre, nem a családomét...

2017. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

A sznobság nem egyenlő azzal, ha valaki gazdag, de kulturált. Nézz utána.


Mindenesetre ha lenne annyi pénzem, vagy kicsit több, akkor persze.

Így viszont nem, mivel átlagos keresettel az általános lányoknál nem rúg labdába az ember, akkor egy gazdagabb lánynál minek is próbálkoznék?

2017. júl. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
12%

Én is gazdag család fia vagyok, és a jobb helyeket részesítem előnyben, de ettől még nem vagyok sznob és te sem vagy az, az már más kérdés, hogy vannak olyan idióták, akik már ez alapján is annak tartanak.

Olyan lánnyal mint te, lazán összejönnék, legalább végre olyan nő lenne mellettem, aki nem érzi magát feszélyezve, ha mondjuk egy színvonalas helyre viszem.

2017. júl. 27. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 Diavolino44 ***** válasza:

Nem, bar szerintem sem vagy sznob. Az nalam is mas kategoria. De eleve felejtos az a no aki igy kezdi, hogy a dragabb helyeket reszesiti elonyben. Szamomra az unalmas lenne, bar azt hozza kell tennem, hogy ezt o fizetne ha ott lennenk.

Ha elvarna, hogy en fizessek, nah az ilyen csajokra szoktam rastartolni, gyorsan meghuzni, aztan kozolni vele, hogy bocsi de ebbol en meg sem kerek.

2017. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ha kb. annyira sznob, mint én, akkor igen. Ha sokkal "sznobabb", akkor nem.
2017. júl. 28. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Pl. milyen helyeket helyeket szeretsz?
2017. aug. 12. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!