Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az olyan nőkről akik nonstop fotózkodnak, ha elmennek valahova?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra,hogy ha buliba mennek egyből teszik ki a képet facebook-ra,instagramra a 2 centi vastag vakolattal a fejükön.Illetve eljárnak fényképészhez fotózkodni rendszeresen.Instagramon pedig próbálják úgy beállítani az életüket mintha olyan tökéletes lenne és mennyire átlagon felüliek (sznobok).
2017. júl. 28. 14:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha pasi lennék, ilyen lányt nem tudnék komolyan venni.
2017. júl. 28. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Feltűnési viszketeg ostobenkó qrva. Egy szóra se érdemes méltatni.
2017. júl. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Kit érdekelnek? Élőben nem egy körökben mozgunk, én meg nem egész nap a facebookot meg az instagramot bámulom, így nem is nagyon találkozok ilyenekkel.

Érezzék jól magukat. Nem egymást keressük.

2017. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én ezért dobtam a barátnőmet.

teljesen kifordult önmagából amióta egyetemre ment. Eleinte kedves, aranyos, lány volt akit nagyon szerettem, szerény volt nem vágott fel, egyszerű átlagos csaj, és nem fotózta magát percenként értelmetlenül. Aztán ez úgy volt amikor végzett a gimivel akkor dolgozni ment és mellette tanult emelt érettségire. Amikor ez meglett felvételizett az egyetemre, illetve azért dolgozott mert arra gyűjtött hogy ha egyetemista lesz akkor legyen tartalék pénze. Amióta egyetemre ment ugye leszámolt mert nappali tagozatra került és olyan társaságba került bele akik beleszippantották a nagyvárosi éjszakai életbe. Ő is állandóan fotózta magát, stílust váltott olyan öltözködése lett hogy szinte kinn volt mindene, szőkére festette a haját és elkezdett nagyképűvé válni, és velem is egyre inkább kezdet úgy viselkedni mint ha ő lenne a valaki mert egyetemre jár...

Persze amikor kezdett elegem lenni hogy lenéző lett velem szembe pedig hagy ne kelljen soroljam mennyi mindent köszönhetne meg nekem, akkor szóvá tettem nem tetszésem és még ő volt megsértődve. Amikor ugye megígérte hogy újra az a lány lesz akibe szerelmes voltam adtam neki még egy esélyt, de egyre jobban visszaélt ezzel. Egyetemen pasizott, meg bulizott a tudtom nélkül, amikor ráírtam, hívtam semmi reakció, meg írta hogy "megyek bulizni a csajszikkal na csáááá" Ezt flegma módon amire mocskosul tudok haragudni. Aztán volt hogy napokig nem jött haza, már a szülei is rajtam keresték. Akkor elmentem az egyetemre és ott a környéken lévő park félén bandázott a padon cigiztek és piáltak fényes nappal és amikor odamentem picit elbeszélgetni vele a fiú haverjai majdnem nekem ugrottak hogy mit képzelek én hogy beleszólok a "barátjuk" életébe. Én meg közöltem hogy a párja vagyok és be lehet kussolni, másrészt azt elvárom hogy adják meg a némi tiszteletet. Persze majdnem verekedés lett belőle de megjelentek a rendőrök mert picit felhívtuk magunkra a figyelmet, de nem volt semmi csak a rendőrök is a nem tetszésüket fejezték ki azzal hogy figyelnek. A barátnőmet otthagytam és szinte le sem tojta a fejemet. Aztán egyre több sznob jellegű képet láttam a facebookján, aztán az instagrammra is rászokott meg minden.

Aztán amikor haragudtam rá de nagyon akkor eszébe jutottam és eljött bocsánatot kérni. Nem hagytam annyiban büntettem hogy nem állok vele szóba, aztán 2 hét után engedtem, és minden rendbe jött, erre pár nappal később megcsalt. Azt mondta hogy azért tette a megcsalást mert nagyon tetszett neki a srác és az egyetemi élet erről szól, ezt szerinte elfogadhatnám hogy időnként valakivel lefekszik ez ilyen élet. Amikor ezt kiejtette a száján csak azért nem vágtam szájba mert nőt nem ütök meg, ezt szinte apám "belémverte" még gyerekkoromba hogy nőt soha nem ütünk meg!


Aztán amikor szakítottam, odaadtam a nálam lévő cuccait és elváltak útjaink azóta jóformán semmit nem tudok róla. Mindenhonnan letiltott, az itt élő barátaival is összeveszett, ők sem értették mi ütött belé. Persze 2 évvel később idén előkerült egy másik facebook profilja amin nem vagyok letiltva, de látszik hogy új profil, akkor ott csak a nagyvárosi haverjai vannak, egyetemet abbahagyta, és látom hogy valami bárban dolgozik. Fesztiválokra jár, tele van tetoválva olyan qurvásan öltözködik hogy már én rosszul vagyok tőle, és lefogyott csontsoványra, előtte kis duci volt és én meg úgy szerettem. A haját befestette vörösre, piercingjei vannak ráadásul látni rajta hogy kezd tönkremenni. A szüleivel beszéltem mert velük jóban voltam mert bevallom nagyon hiányzik és meg akartam tudni mi van vele, a szülei szinte kitagadták annyira megváltozott és szinte felülírta a lány azt amit a szülei anno belé neveltek, az életét teljesen tönkre vágta és őket is kikészítette anyagilag mert mindig pénzt kért tőlük ilyen tanárra, olyan vizsgákra közben volt másfél millió spórolt forintja amit nem értenek mire verte el.

2017. júl. 28. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de ezerszer többre tartom őket, mint azokat, akik a neten próbálnak egy alázás lavinát indítani valami teljesen ártalmatlan dolog miatt, amit számukra vadidegen nők csinálnak.
2017. júl. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!