Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Japánban mennyire könnyű ill....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Japánban mennyire könnyű ill. nehéz felszedi a lányokat?

Figyelt kérdés

Valahol azt olvastam,hogy nagyon buknak a fehér srácokra és sokszor még ők szólítanak meg, valamint nagyon könnyen ágyba vihetőek.

Viszont ennek az ellenkezőjét is olvastam, azaz,hogy rád sem néznek, elhajtanak ha beszélgetni akarsz velük stb...

Nem tudom mi az igazság, én a kettő közé tippelném.

Akinek volt benne tapasztalat, vagy tudja hogymint mennek arra felé a dolgok az megírhatná, előre is köszi.



2017. júl. 28. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
"nagyon buknak a fehér srácokra" XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD ott mindenki fehér.
2017. júl. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Érted,hogy értem nem? :D

De javítom europidra.

2017. júl. 28. 15:44
 3/10 anonim ***** válasza:
58%
Könnyű nagyon, te is tudod, hogy az animékben is európai kinézetű karaktereket rajzolnak, amikhez hasonlóak nem élnek Japánban. Ilyenekbe vannak beleesve mind.
2017. júl. 28. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
92%
Akkor irány japán!!!;)
2017. júl. 28. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
74%

Én még sose jártam ott, de egy ismerősöm igen.

Azt mesélte, hogy a japán nők nagy átlagban eléggé "rasszisták", nem állnak le nem japán férfiakkal, mert

az ott cikinek számít nekik, kinézik őket.

Inkább azt szokták csinálni, hogy elmennek tanulni egyetemre más országba, pl. USA, és akkor ott azért direkt lefekszenek jó néhány fehérrel, mert ugye ők is tudják, a japó férfiaknak kicsi a farkuk, úgyhogy kíváncsiak a nagyra :D (Mármint nekik nagy, egyébként meg átlagos :D)

2017. júl. 28. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
85%
Szeretik az europai fiúkat ez így van, de sajnos ezért szeretik kinn megbélyegezni őket és mint tudni nekik az, hogy mások mit gondolnak róluk az nagyon fontos. Nőknek bizonyos esetekben fontosabb a hagyomány mint a féefiaknak,mert nekik ott van a családi nyomás. Fordított felállásba sokkal inkább jellemző, és az már menő kategória. Nem látszik, de még sajnos bizonyos esetekben megvan a férfi felsőbbrendűség úgy mint régen, de persze nem olyan súlyozottan már.
2017. júl. 28. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
19%
Javítsd: kaukázusiakra :) Ez egyébként azért lehet,mert a japánoknak kicsi a kuksijuk, viszont tudnak ninjutsut, meg nyersen eszik a polipszemet.. de a japán nők is az alfákra buknak, a menci, kigyúrt kaukázusi vállalkozókra..
2017. júl. 28. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Buknak a fehér srácokra, persze, ha jóképű, és jó a szövege. Az marhaság hogy minden európai bejön nekik. És igen, van bennük egyfajta lenézés a külföldiekkel szemben. Még akkor is ha továbbra is udvariasak azzal a turistával\cserediákkal\ akárkivel.
2017. júl. 29. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Úgyan, ez mind mese habbal. Japánban olyan mértékben túlzásba vitték a lány csecsemők mészerlását hogy hiánycikk lett a feleség (ha anno képesek voltak megölni őket pusztán a neműk miatt, igen, cikk, úgy tekintenek rájuk talán még most is) és tehetős kell lenni hozzá. Bűr erről van is egy kínai közmondás: "Ha pénzed van sárkány vagy, ha nincs patkány."
2017. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, nem kevered te japánt Kínával? Ott voltak csecsemőgyilkosságok az egy gyerekes politika miatt, nem japánban.
2017. júl. 30. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!